Голова Львівської ОДА підписав меморандум протидії СНІДу й туберкульозу

13:48 9 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 9 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка й виконавчий директор фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков урочисто підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю для боротьби зі СНІДом та туберкульозом.

Про це повідомили сьогодні, 9 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «Це черговий важливий крок на шляху реалізації державних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив: «Надзвичайно важливо об’єднати зусилля органів державної влади і неурядових організацій, які маю авторитет у суспільстві, можливість реалізовувати свій досвід та доступ до різних джерел фінансування. Разом ми обов’язково досягнемо позитивної динаміки у боротьбі з цими захворюваннями».

Натомість виконавчий директор фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков зазначив: «Цей меморандум – це не лише декларація намірів, йдеться про внесок понад 21 мільйон гривень цього року з боку альянсу на програми профілактики. Ці програми головним чином охоплюватимуть соціально вразливі верстви населення і триватимуть до 2020 року».

В облдержадміністрації стверджують: «Підписання нового Меморандуму свідчить про глибоке зацікавлення керівництва області  у впровадженні програм протидії цим небезпечним захворюванням та у намірах поглиблення дієвої співпраці з організаціями громадянського суспільства».

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак запевнила: «Завдяки такій співпраці в нас покращиться робота у напрямі профілактики, попередження, лікування  ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, і вірусного гепатиту». 

«Альянс, як один із розпорядників коштів Глобального фонду, регулярно робить свій суттєвий внесок у протидію епідеміям у Львівській області  – у 2017 році йдеться про безповоротну допомогу області на суму близько 21 мільйонів гривень, у тому числі майже 12 мільйонів гривень – на медикаменти, обладнання та витратні матеріали для діагностики туберкульозу та ВІЛ-інфекцій. Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» –  провідна недержавна професійна організація, яка у співпраці з державними  партнерами та громадськими організаціями ефективно протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та іншим соціально небезпечним захворюванням шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими, зокрема, охоплено понад 300 000 представників найуразливіших груп населення. Місія альянсу – підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей надання допомоги, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів