Гендиректора Львівського перинатального центру визначать 16 квітня

16:00 4 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Засідання конкурсної комісії з обрання генерального директора комунального закладу «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» буде продовжене 16 квітня о 12.00.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 4 квітня, одноголосно члени конкурсної комісії. На керівну посаду комунального закладу «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» кандидували Ірина Біль, Дзвенислава Москв`як-Лесняк та Марія Малачинська, які представили на розгляд конкурсної комісії програми розвитку установи в середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Заступник голови Львівської обласної ради й голова комісії Володимир Гірняк зазначив: «Сьогодні ми завершили черговий етап з відбору кандидата на заміщення посади керівника Львівського перинатального центру. Комісії кандидати презентували свої бачення функціонування та розвитку медичного закладу, відбулося скрупульозне обговорення програм під пильним оком громадськості. Це дуже серйозна обласна установа, тому маємо обрати справжнього фахівця. Ми не маємо права помилитися».

Про це повідомили сьогодні, 4 квітня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

08:50 19 жовтня 2021 р.

Стрибок нових випадків COVID: Львівщина - п'ята

За добу 18 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 15579 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1309, медпрацівників – 282)

Рубрика: Медицина

19:27 18 жовтня 2021 р.

На найбільших залізничних вокзалах відкриють пункти тестування

Для експрес-діагностики пасажирів перед відправленням поїздів Укрзалізниця звернулося до більше, ніж 20 українських лабораторій із пропозицією організувати тест-пункти на найбільших вокзалах країни.

Рубрика: Медицина

13:54 18 жовтня 2021 р.

Пункти вакцинації у Львові переходять на посилений режим роботи

Відзавтра, 19 жовтня, і до неділі, 24 жовтня включно, центри вакцинації у Львові працюватимуть упродовж дня, тож охочі зможуть прийти і зробити щеплення. Усі поліклініки також вакцинуватимуть у будні дні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу