Дитячі санаторії Львівщини приймуть рекордну кількість відпочивальників

11:55 29 червня 2014 р.


Фото: «Gazeta.ua» «Gazeta.ua»

Серед них – 98 школярів із Луганської області.

Кореспондент київської «Газети по-українськи» Ольга Швед розповідає в публікації «Дитячі санаторії Львівщини цього літа приймуть рекордну кількість дітей»:

«На Львівщині є 242,5 тис. дітей шкільного віку. Цьогоріч планують оздоровити не менше ніж 55% школярів від цієї кількості.

З обласного бюджету на оздоровлення і відпочинок школярів виділили майже шість мільйонів гривень. За ці гроші закупили понад дві тисячі путівок.

Оздоровленню і відпочинку насамперед підлягають діти-сироти, напівсироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, школярі з багатодітних родин.

«Ми закупили 880 путівок у закладах на території області і 1240 – у закладах, що у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях», – розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Оксана Яковець.

Також на оздоровлення дітей також виділено майже 6 млн. грн департаменту освіти і науки. Майже 16 млн. витратить на це Фонд соціального страхування. Також у місцевих бюджетах передбачено закупівлю путівок для школярів.

Львівські санаторії, оздоровчі комплекси та дитячі табори цього річ переживають справжній «бум» відвідуваності. Через анексію Криму, де знаходилося дуже багато дитячих таборів і оздоровлювалося щороку понад 50 000 українських дітей зріс попит на санаторії у Львівщині.

На Львівщині функціонують 18 оздоровчих закладів для дітей різної форми власності. Усі вони – заповнені майже на 100 відсотків до кінця літа.

В оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» державного підприємства «Львіввугілля», що у Сокальському районі, в четвер, 26 червня заїхали відпочивати аж 860 дітей. Це один із найбільших та найкращих оздоровчих закладів для дітей на Львівщині.

«Останній раз у нашому комплексі такий наплив діток був у 1986 році, коли вибухнула Чорнобильська атомна станція. Тоді дітей з тих районів везли на Львівщину, в гори і на море. А так щороку влітку відпочиває від 600 до 800 дітей», – розповідає директор закладу Василь Михайлович Карвацький.

На 21-денний відпочинок приїхали діти із Львівщини, Рівненщини та Київської області. Для них пропонують цікаву розважальні та пізнавальні програми, лікування та спортивні змагання на свіжому повітрі.

До табору приїжджають діти від 7 до 18 років. Живуть вони у двох- та чотиримісних номерах, харчуються п'ять разів на день.

«Дітки, які потребують лікування – відвідують процедури – це і масажі, інгаляції, ванни, грязі. Майже всім для профілактики захворювань опорно-рухової системи та дихальних шляхів приписуємо басейн, займатися фізкультурою, рекомендуємо соляну кімнату, де можна подихати повітрям, насиченим сіллю із самого Солотвино», – каже Світлана Антонюк, медсестра фізіотерапевтичного кабінету оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник».

На Львівщині допомагають із відпочинком та оздоровленням українцям із Сходу. У червні 98 дітей та 16 супроводжуючих з Луганської області відпочивають у смт Славське Сколівського району на відпочинковій базі «Царинка».

Подбала про оздоровлення дітей і міська влада Львова. Із міського бюджету виділено 560 тис. грн на оздоровлення та відпочинок дітей м. Львова.

До оздоровлення буде залучено 154 вихованці дитячих клубів. Зважаючи на нестабільну ситуацію в південно-східних областях, управління молоді, сім'ї та спорту міськради для уникнення небезпеки для життя та здоров'я дітей прийняло рішення не відправляти на оздоровлення дітей в цей регіон».

dailylviv.com

До теми

20:44 26 липня 2021 р.

Львівщина перевиконала вересневе завдання ВООЗ з вакцинації від коронавірусу: однією дозою

ВООЗ хоче, щоб до вересня були вакциновані 10% населення світу, а на Львівщині сьогодні вже оперативно прозвітували про 12% щеплених. Але лише однією дозою.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу