Дві лікарні на Львівщині реконструюють за кіотські кошти

17:40 3 червня 2019 р.


Фото: menr.gov.ua

Дві лікарні на Львівщині увійшли до нового переліку соціальних об’єктів, реконструкція та екологічна модернізація яких відбуватиметься за так звані кіотські кошти, отримані Україною від урядів Японії та Іспанії у результаті продажу надлишку квот на викиди парникових газів.

Про це, як повідомили в понеділок, 3 червня, в прес-службі міністерства екології та природних ресурсів України, заявив його керівник Остап Семерак під час інспектування завершального етапу робіт з утеплення Сокальської районної лікарні та Червоноградської центральної міської лікарні на Львівщині. За його словами, з а умовами договору по Кіотському протоколу, кошти від продажу надлишків квот на викиди парникових газів повинні витрачатися виключно на екологізацію важливих соціальних об’єктів, наприклад, шкіл та лікарень.

Остап Семерак також зазначив: «Йдеться, зокрема, про утеплення стін та встановлення нових вікон у закладах освіти й охорони здоров’я у різних регіонах України. На жаль, свого часу за президентства Віктора Януковича Україна втратила довіру від наших партнерів – Японії та Іспанії, погорівши на корупційних схемах. Були випадки, коли іноземних інспекторів, які приїздили перевірити хід виконання робіт, «схемачі» привозили зовсім за іншими адресами, видаючи один об’єкт за інший», – поінформував також міністр.

«Такі історії були й на Львівщині, яка тоді також входила до програми реконструкції важливих соціальних об’єктів за рахунок «зелених інвестицій». Насправді нам знадобився не один рік, щоб відновити довіру іспанського та японського урядів».
Остап Семерак також зазначив: «Результатом відновленої довіри до України стала модернізація вагонів метрополітену у Києві, заміна автомобілів на більш екологічні та сучасні для Міністерства внутрішніх справ України і Державної екологічної інспекції. Також у березні нинішнього року розпочато роботи з реконструкції двох навчальних корпусів Національного університету імені Тараса Шевченка»

Міністр наголосив: «Окрему увагу ми приділили медичним закладам, адже довкілля та здоров’я громадян взаємопов'язані. Зараз ми паралельно виділили кошти на утеплення двох столичних медичних закладів – Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова та Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, і тішуся, що Львівщина також увійшла до першої десятки об'єктів, де Україна проводить екологічну модернізацію за рахунок кіотських коштів. Зараз триває процедура оформлення документів на прийняття в експлуатацію модернізованих споруд обох лікарень Львівщини, які оновлюються за кіотські кошти».

dailylviv.com

До теми

16:51 29 червня 2022 р.

У Львові хірург Роберто Брамбілла допоміг поставити на ноги 15-річного Артема, який потрапив під ракетний удар на вокзалі Краматорська

Відомий італійський хірург Роберто Брамбілла з початком повномасштабного вторгнення росії прибув до Лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова (колишня міська дитяча лікарня), аби допомагати лікувати поранених діток. Зокрема, завдяки його роботі вдалось врятувати життя 15-річного Артема, який отримав важкі травми під час ракетного удару у вокзал Краматорська.

Рубрика: Медицина

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу