Дорожня поліклініка «Львівської залізниці» стала 3-ю міською

20:32 25 лютого 2016 р.


Фото: zik.ua

Сесія Львівської міської ради проголосувала за припинення Державного закладу «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця» шляхом перетворення у Комунальну 3-ю міську поліклініку Львова.

У зв’язку з прийняттям у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу Державного закладу «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця», міська рада ухвалила припинити Державний заклад «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця» шляхом перетворення у Комунальну 3-ю міську поліклініку  Львова та утворити комісію з припинення Державного закладу «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця» та затвердити її персональний склад. Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич пояснила:

«17 грудня 2015 року Львівська міська рада прийняла в комунальну власність «Дорожню поліклініку ДТГО «Львівська залізниця» від держави Україна. Справа в тому, що ми, в тому числі і для того, щоб спростити процедуру приймання/передачі, визнали спосіб передачі цієї поліклініки як зміну назви.

Рішення сесією міської ради було прийняте 17 грудня, проте 1 січня відбулися зміни в законодавстві і ми не встигли реалізувати це рішення. Тому повторно звертаємось на сесію ЛМР, для того, щоб провести процедуру реорганізації поліклініки у відповідність до вимог чинного законодавства.

Вона повинна звучати так: «Припинення шляхом перетворення «Дорожньої поліклініки в Комунальну 3-ю міську поліклініку». 

Управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики стверджує про те, що не буде жодного такого дня, коли поліклініка не буде працювати. Цим рішенням міська рада не приймає рішення про ліквідацію поліклініки.

Ми змінюємо форму власності з державної на комунальну власність. Працівники поліклініки будуть підлягати переведенню з одного закладу, який припинить свою діяльність, в інший заклад, який, по суті, залишається тим самим, просто змінює свою назву.

Упродовж цієї процедури, яка буде тривати не менше, ніж три місяці, поліклініка буде здійснювати свою діяльність і надавати лікарську допомогу мешканцям Левандівки. Назва комунальної поліклініки №3 виникла на нараді керівника управління охорони здоров’я і головних лікарів. Тому що, станом на сьогодні, у нас у Львові є комунальні поліклініки №1, №2, №4 та №5. Тому ми вирішили закінчити логічний ряд нумерації поліклінік». 

Своєю чергою, заступник начальника управління охорони здоров’я ЛМР Наталія Літвінська розповіла:

«Насправді, це питання зовсім технічне. Тому що до цього часу, у 2015 році, вже було винесено дві ухвали, одна з них «Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова Державного закладу «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця», а друга – «Про зміну назви Державного закладу «Дорожня поліклініка ДТГО «Львівська залізниця».

Ми би вклалися у всі ці терміни, якщо б друга ухвала не була винесена 17 грудня 2015 року. Сесії вже не було, а з 1 січня 2016 року змінилося законодавство. Тому для того, щоби нам сьогодні перереєструвати назву, Управління юстиції потребує, щоби в нашій ухвалі звучало слово «перетворення», тобто один з видів реорганізації.

Тому заклад охорони здоров’я «Дорожня поліклініка» фактично завис у повітрі. Нам його передали, а перереєструвати всі установчі документи ми не можемо: ні статуту, що тягне за собою акредитацію закладу, отримання ліцензії на медичну практику, отримання ліцензії на наркотики.

І завтра ми можемо опинитися перед тим, що, не маючи цих ліцензій, ми не зможемо надавати медичну допомогу. Тому ми дуже просимо проголосувати за цю ухвалу».

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу