Допомогу львівських медиків-добровольців отримали на сході України понад 1300 пацієнтів

12:32 8 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Більшість особового складу мобільного госпіталю – добровольці, справжні патріоти, які свідомо зробили свій вибір, промінявши спокійну високооплачувану роботу в далекому тилу на польові намети, солдатську кашу та дуже напружений робочий графік.

За час роботи львівських військових медиків-добровольців зі 66-го військового мобільного госпіталю у зоні проведення антитерористичної операції стаціонарну медичну допомогу отримали понад 1300 пацієнтів. За словами військових лікарів, вони намагаються зробити все, щоби повернути до строю максимальну кількість військовослужбовців.

Важливим для них також є надання невідкладної медичної допомоги цивільному населенню, яке проживає за місцем дислокації військової частини.  Персонал мобільного госпіталю працює за усіма напрямками кваліфікованої допомоги – офтальмологія, хірургія, стоматологія, травматологія, лор.

Одночасно госпіталь може прийняти до 100 пацієнтів. Більшість особового складу мобільного госпіталю – добровольці, справжні патріоти, які свідомо зробили свій вибір, промінявши спокійну високооплачувану роботу в далекому тилу на польові намети, солдатську кашу та дуже напружений робочий графік.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу