Допомогу львівських медиків-добровольців отримали на сході України понад 1300 пацієнтів

12:32 8 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Більшість особового складу мобільного госпіталю – добровольці, справжні патріоти, які свідомо зробили свій вибір, промінявши спокійну високооплачувану роботу в далекому тилу на польові намети, солдатську кашу та дуже напружений робочий графік.

За час роботи львівських військових медиків-добровольців зі 66-го військового мобільного госпіталю у зоні проведення антитерористичної операції стаціонарну медичну допомогу отримали понад 1300 пацієнтів. За словами військових лікарів, вони намагаються зробити все, щоби повернути до строю максимальну кількість військовослужбовців.

Важливим для них також є надання невідкладної медичної допомоги цивільному населенню, яке проживає за місцем дислокації військової частини.  Персонал мобільного госпіталю працює за усіма напрямками кваліфікованої допомоги – офтальмологія, хірургія, стоматологія, травматологія, лор.

Одночасно госпіталь може прийняти до 100 пацієнтів. Більшість особового складу мобільного госпіталю – добровольці, справжні патріоти, які свідомо зробили свій вибір, промінявши спокійну високооплачувану роботу в далекому тилу на польові намети, солдатську кашу та дуже напружений робочий графік.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:58 24 жовтня 2020 р.

На Львівщині 9-ти лабораторіям дозволили передавати результати тестів ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома»

МОЗ оприлюднив перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».

Рубрика: Медицина

14:54 23 жовтня 2020 р.

Дитяча лікарка ініціює у Львові створення Фонду безкоштовних ліків і Фонду страхування медичних працівників

Станом на 23 жовтня на Львівщині 126 пацієнтів, які перебувають в реанімації, 39 з них підключені до апаратів ШЛВ. За статистикою, завантаження ліжок у лікарнях області становить 54%. Це - не є критична кількість, проте хворих на ковід треба ліпше забезпечувати ліками.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу