Депутати Львівської облради скерували 25 мільйонів гривень на перинатальний центр

16:15 30 січня 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

У вівторок, 30 січня, на сесії обласної ради внесли зміни до обласних програм та показників обласного бюджету.

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «На галузь охорони здоров’я скерували 50 мільйонів гривень. З них - 25 мільйонів гривень на перинатальний центр, 17 мільйонів гривень – на пологове відділення обласної клінічної лікарні. Окрім галузі охорони здоров’я, додаткові кошти скерували на завершення об’єктів будівництва».

Директор депаратменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів розповів: «Передбачено, зокрема, п’ять мільйонів гривень на на фінансування добудови загальноосвітньої школи у селі Черниця Миколаївського району. Кошторисна вартість по цьому об’єкту є значно більша, ми передбачили кошти і в бюджеті розвитку, і в ДФРР. Також є низка дошкільних навчальних закладів, які плануємо зробити у 2018 році. Зокрема це дошкільний навчальний заклад у селі Наварія Пустомитівського району з обсягом фінансування один мільйон 350 тисяч гривень, в селі Рудники Миколаївського району, в селі Нагуєвичі Дрогобицького району. По суті бюджет розвитку 2018 року – це комплексний документ, який охоплює майже всі сфери з відповідними велкими обсягом фінансування».

«Загальна сума бюджету розвитку – 148,8 млн. гривень. Ще 25,2 млн. гривень спрямовуються в кошториси комунальних закладів на придбання обладнання та заходи, які трактуються як капітальні ремонти», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:15 17 вересня 2021 р.

У центрах вакцинації Львівшини роздаватимуть флаєри на футбольний матч. Не всім

Керівництво футбольної команди «Рух» (Львів) надало 10 тисяч флаєрів на футбольний матч команди з ФК «Динамо» (Київ), що відбудеться на стадіоні «Арена «Львів». Флаєри можна отримати у центрах масової вакцинації Львівщини після вакцинації другою дозою вакцини від коронавірусу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу