COVID-19: львівські лікарі прибули до Італії

22:57 4 квітня 2020 р.

Літак із 20-ма українськими медиками-добровольцями в суботу, 4 квітня, прибув до Італії. Серед них - троє львівських лікарів.

Про це повідомило Посольство України в Італії.

Українські фахівці упродовж двох тижнів надаватимуть допомогу хворим на COVID-19.

"Сьогодні до Італії прибула група медиків-фахівців реаніматологів, а наступного тижня – дезінфектори та засоби індивідуального захисту. Ми також готові надати спеціальні гелікоптери для евакуації хворих з важко доступних гірських місць Північної Італії. Групу медиків з України в аеропорту м. Рим зустрічали Міністр закордонних справ Італії Л.Ді Майо, Посол України в Італії Є.Перелигін та керівництво італійського регіону Марке, в лікарнях якого працюватимуть українські лікарі. Переконані, що об’єднані зусилля українських та італійських лікарів не лише сприятимуть перемозі над невидимим ворогом, але й стануть ефективним прикладом двосторонньої співпраці та подолання спільних викликів",- йдеться на сайті Посольства.

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо у соцмережі Twitter оприлюднив відео зустрічі літака з українськими медиками, зазначивши: "Підкріплення прибуває".

За словами заступника глави МВС Антона Геращенка, українські медики в Італії мають вивчити досвід боротьби з коронавірусом, а також вести навчальні трансляції через "Zoom" для тисячі українських лікарів-інфекціоністів та епідеміологів. "А потім, через два тижні, коли в Україні очікується пік епідемії, наші медики повернуться і використають отриманий в Італії досвід для порятунку життів українців", - додав заступник міністра.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу