Через коронавірус Мадрид ізолювали

18:49 3 жовтня 2020 р.

Жорсткі протиепідемічні заходи поширюються на Мадрид та його передмістя. В такий спосіб влада Іспанії намагається спинити високі темпи поширення коронавірусу в столиці.

Про це пише DW.

Влада Іспанії ізолювала Мадрид і частину його передмістя від решти країни на тлі високих показників поширення коронавірусу в столиці. Суворі обмеження набули чинності ввечері п'ятниці, 2 жовтня. Крім столиці ухвалені жорсткі протиепідемічні заходи поширюватимуться також на дев'ять районів передмістя, повідомляє інформагенція dpa.

Відтепер в'їхати в Мадрид та окремі частини його передмістя зможуть лише ті, хто має поважну на те причину. Те саме стосується й тих, хто хоче виїхати з Мадрида. До таких поважних причин належать, зокрема, поїздки на роботу, в лікарню, на навчання, за покупками тощо.

Планується, що таке посилення протиепідемічних заходів триватиме щонайменше два тижні.

Нагадаємо, Мадрид значно сильніше постраждав від пандемії COVID-19, ніж решта іспанських міст і став осередком спалаху коронавірусу в Західній Європі. Місто з показником 850 заражень на 100 тисяч населення є сумним лідером серед усіх країн Європи. Одна п'ята всіх тестів на коронавірус там має позитивний результат. У відділеннях інтенсивної терапії міста понад 40 відсотків пацієнтів - хворі на COVID-19. Кілька районів іспанської столиці та передмістя вже перебували під жорсткими протиепідемічними заходами.

dailylviv.com

До теми

12:38 28 листопада 2020 р.

Вартість вакцин від COVID-19 у ЄС від 5 до 60 євро: від векторних до хайтеківських

Дешевші векторні вакцини проти коронавірусної хвороби користуватимуться попитом за межами Євросоюзу і Північної Америки. А дорожчі інноваційні мРНК-вакцини - у заможних країнах.

Рубрика: Медицина

19:41 27 листопада 2020 р.

У двох містах Львівщини та одному селищі - найбільше навантаження на одного лікаря

Понад 2 млн мешканців області уклали декларації із сімейними лікарями. Від початку реформування первинної ланки охорони здоров’я 1801 лікар має укладені декларації із пацієнтами.

Рубрика: Медицина

18:43 27 листопада 2020 р.

Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Рубрика: Медицина

16:29 27 листопада 2020 р.

Для прибулих в Україну з Польщі, Італії, Чехії, Португалії потрібна самоізоляція або тест, а з Росії, Білорусі, Іспанії - ні (повні списки ВООЗ)

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон за показниками поширення COVID-19 від ВООЗ (світлину можна збільшувати).

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу