Британський нейрохірург оглянув у Львові 14 дітей

10:20 21 листопада 2016 р.


Фото: starylev.com.ua

Професор Генрі Марш обговорив зі своїми львівськими коллегами тактику запланованих оперативних втручань.

У прес-службі Львівської міськради повідомили щойно сьогодні, 21 листопада,  що 16-17 листопада у міській дитячій клінічній лікарні перебував всесвітньо відомий нейрохірург з Великої Британії – професор Генрі Марш. У міськраді також поінформували, що «за два дні перебування у лікарні Генрі Марш проконсультував 14 дітей, здійснив консультативний нагляд за шеститигодинною операцією у дитини з пухлиною мозку, обговорив з дитячими нейрохірургами тактику запланованих оперативних втручань у пацієнтів з вродженими вадами центральної нервової системи і черепно- та спинно-хребтовими травмами, провів спільний обхід госпіталізованих дітей з нейрохірургічною патологією».

Британський нейрохірург також зустрівся з лікарями клініки та прочитав лекцію про морально-етичні аспекти, про чесність та відкритість в медицині, про лікарські помилки й запевнив: «Я люблю Україну, люблю Львів, тому хочу допомагати українським дітям. Мені сподобався цей перший візит в установу, тому готовий до подальшої співпраці з міською дитячою клінічною лікарнею задля здоров’я дітей».

dailylviv.com

До теми

15:40 3 серпня 2021 р.

На Львівщині є підозри на інфікування Дельта-штамом ще в 9-ти мешканців. Очікують на результати тестів

На Львівщині щодоби вакцинують від 8 до 10 тисяч осіб, а темпи вакцинації лише збільшуватимуть, оскільки центри масової вакцинації тепер працюють щодня і чотири види вакцини, які використовують в Україні, доступні для всіх мешканців області.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу