Близько сотні львів’ян здали кров для поранених воїнів та онкохворих дітей

10:37 17 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в ТРЦ «King Cross Leopolis» відбулася акція «Краплина життя – це я».

У прес-службі міської ради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що акція «Краплина життя – це я» в ТРЦ «King Cross Leopolis» зібрала базу потенційних донорів для потреб постраждалих в зоні АТО та онкохворих дітей. У повідомленні також конкретизують:

«Минулих вихідних, 12 жовтня, на території ТРЦ «King Cross Leopolis» відбулася акція «Краплина життя – це я». В акції взяло участь близько 100 учасників, 55 з яких залишили свої контактні дані для бази потенційних донорів, яка буде використовуватися для потреб постраждалих в зоні АТО та онкохворих дітей.

Асоціація молодих донорів України, за підтримки Діагностичного центру «Медіс», Львівського обласного центру служби крові, Ротаракт клубу «Львів» та ТРЦ «King Cross Leopolis», уже вдруге у Львові проводить цю акцію, головною метою якої є привернення уваги громадськості до проблем донорства крові в Україні. У пересувній експрес-лабораторії фахівці з ДЦ «Медіс» та Львівського обласного центру служби крові визначали групу крові і резус-фактор усім охочим та записували їхні контактні дані.  Також усі охочі мали можливість виміряти свій артеріальний тиск.

Волонтери з роздатковими інформаційно-агітаційними матеріалами (пам’ятка донора крові та інформаційний флаєр) спілкувалися з відвідувачами ТРЦ, розповідали їм про донорство, його суспільну необхідність та запрошували взяти участь в акції. Ініціатор акції, лікар-радіолог та координатор Львівського осередку Асоціації молодих донорів України Володимир Студент розповів також: «Ця акція проводиться у Львові вже вдруге. Нашою основною метою є збільшення поінформованості звичайних львів'ян про донорство крові, кому саме вони можуть допомогти і для чого. Волонтери відповідали на всі питання, які цікавили тих, хто брав участь в акції, і спростовували страхи та міфи про донорство крові».

Своєю чергою, представник компанії-партнера акції ДЦ «Медіс» Оксана Петрух зазначила: «Під час проведення цієї акції для нас найважливішим є зворотній зв'язок з громадськістю. Ми бачимо, що люди підходять, цікавляться і не залишаються байдужими. Питання донорства було актуальним завжди, але раніше потребуючі дуже часто залишалися з ним один на один і самі, у різний спосіб, були змушені шукати донорів крові для себе чи своїх близьких. Сьогодні це питання стало особливо актуальним в світлі подій, які відбуваються на Сході. Тому Діагностичний центр «Медіс» як українська лабораторія зразу погодився співпрацювати з Асоціацією молодих донорів та підтримати цю акцію».

Натомість лікар травматолог-ортопед, президент Ротаракт клубу «Львів» Роман Машталер повідомив: «Нам відразу сподобалась ідея створення всеукраїнської бази потенційних донорів крові, і ми, без вагань, долучились до проведення цієї акції, яка стала одним з кроків до реалізації масштабного проекту. Асоціація молодих донорів України робить важливу роботу, особливо в цей нелегкий для всіх нас час, тому ми збираємось і надалі підтримувати їх у цьому».

Якщо Ви бажаєте долучитися до бази донорів, телефонуйте 067-405-06-15, звертайтесь на сайт: krov.ua, або шукайте Львівський осередок в соціальних мережах: fb.com/amdu.lviv, vk.com/ amdu.lviv. Контактна особа: Володимир Студент, тел. 099-164-18-88,  е-mail: student.volodymyr@gmail.com.

Довідка 

У 2006 році Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих донорів України» впровадила Програму пропаганди донорства крові «Здай кров – врятуй життя!», яка спрямована на залучення громадян до безкоштовного донорства крові. Водночас організація приділяє багато уваги вихованню у молодих українців розуміння потреби уважного ставлення до власного здоров’я та здоров’я ближніх і підвищенню престижу донорства в нашій країні». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу