Біля другої міської поліклініки у Львові відкрили «медичне містечко» (відео)

19:26 15 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

До 30 вересня у кожному районі міста триватимуть профілактичні акції «Здорове місто».

«Управління охорони здоров’я ЛМР, спільно з департаментом охорони здоров’я ЛОДА, з 15 до 30 вересня у кожному районі Львова ініціює профілактичні акції «Здорове місто». Усі охочі зможуть отримати безкоштовні консультації спеціалістів», – повідомили сьогодні, 15 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також передали:

Головний лікар 2-ої міської поліклініки Тетяна Токарєва розповіла сьогодні, 15 вересня:

«Сьогодні у нас розпочалася лікувально-профілактична акція «Здорове місто». Основна мета цього профілактичного заходу – раннє виявлення захворювань, своєчасна діагностика і лікування.

Хочемо привернути увагу мешканців до свого здоров’я. Тут люди можуть пройти ультразвукове обстеження молочної залози, зробити електрокардіограму, виміряти рівень глюкози, індекс маси тіла, отримати консультацію лікарів: інфекціоніста, сімейного лікаря, педіатра, кардіолога і ендокринолога. 

Такі профілактичні акції впродовж дев’яти років проходять у Львові. В принципі, за ініціативи управління охорони здоров’я, вперше в Україні розпочаті такі акції.

Щороку ми проводимо вісім профілактичних акцій по таких захворюваннях, які сьогодні мають тенденцію до росту.

Це туберкульоз, профілактика урологічних захворювань, рак шийки матки і молочної залози, цукровий діабет. Такі акції стали традицією як для медиків, так і для наших мешканців.

Люди вже знають і навіть цікавляться. Вчора було багато записів в реєстратуру для того, щоб взяти участь в акції. 

Ми вдячні департаменту охорони здоров’я ЛОДА за те, що вони сьогодні виділили нам ультразвуковий апарат для обстеження молочної залози. Одночасно пацієнти отримуватимуть кваліфіковану консультацію лікаря-мамолога.

Сьогодні люди також мають можливість в трьох палатках виміряти глюкозу крові, виміряти індекс маси тіла, вагу і ріст.  Навіть якщо за цю всю акцію у нас пройде 500-700 людей і хоч в однієї людини ми виявимо захворювання, передбачимо ускладнення і врятуємо хоч одне людське життя, це цього вартує.

В середньому, 500-600 людей беруть участь в таких акціях.  У нас є домовленість з Обласним онкологічним центром, що, в разі виявлення тієї чи іншої патології молочної залози, люди будуть скеровуватися на мамографію в Обласний онкологічний центр».

У прес-службі міської ради.повідомили також сьогодні, 15 вересня, «Щоденному Львову»: 

«Під час акцій мешканці зможуть пройти тренінг з надання невідкладної допомоги та отримати консультації кардіолога, ендокринолога, сімейного лікаря, педіатра, мамолога.

Також є можливість пройти обстеження: на мобільному флюорографі; вимірювання артеріального тиску; визначення індексу маси тіла; вимірювання рівня глюкози; електрокардіографічне дослідження; УЗД молочних залоз. 

Начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб розповів: «Упродовж останнього року показники стану здоров’я львів’ян мають тенденцію до погіршення, зокрема, за результатами 6 місяців 2015 року, зросли, порівняно з аналогічним періодом 2014 року: показник загальної смертності – з 4,4 до 4,6 на тисячу осіб, показник смертності від хвороб системи кровообігу – з 36,8 до 38,6 на 10 тисяч осіб, показник  захворюваності на онкологічні хвороби –з 179,2 до 191,8 на 100 тисяч осіб, занедбаність злоякісних захворювань – з 13,8% до 13,9%. 

З огляду на це, з метою профілактики і раннього виявлення небезпечних недуг, залучення населення до збереження і зміцнення власного здоров’я, з 15 по 30 вересня з 12.00 до 18.00 у кожному районі Львова ми проводимо профілактичні акції «Здорове місто».

Дати та місця проведення акцій:

15 вересня – на території 2МП на вулиці Симоненка, 4;

16 вересня – на території АСМ 6МП на вулиці Тракт Глинянський, 154;

17 вересня – на території АСМ 1МКЛ на вулиці Лінкольна, 53;

18 вересня – на території 4МП на проспектіЧервоної Калини, 68;

21 вересня – на території 5МКП на вулиці Виговського, 32;

22 вересня – на території 2-е ПВ 6МП у Винниках;

23 вересня – на території АСМ 5МКП у селищі Рудно;

28 вересня – на території 6МП на вулиці Медова Печера, 1;

29 вересня – на території АСМ 3МКЛ на вулиці Величковського, 30-А;

30 вересня – на території ДП на вулиці Повітряна, 99.

Окрім того, 4 12, 19, 26 вересня з 9.00 до 13.00 на базі міської дитячої клінічної лікарні  на вулиці Орлика, буде проводитись безкоштовне обстеження дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога».

dailylviv.com

До теми

23:08 19 жовтня 2021 р.

Пацієнти з ускладненим ковідом очікують швидку по кілька годин: рекорд звернень за екстреною меддопомогою

Централь 103 впродовж останнього тижня практично щодня фіксує рекордне число звернень за екстреною медичною допомогою. На цей період припадає найбільша за всю історію української служби екстреної медичної допомоги кількість виїздів бригад. І найвище число госпіталізацій пацієнтів.

Рубрика: Медицина

20:02 19 жовтня 2021 р.

Критична ситуація з коронавірусом у лікарні швидкої допомоги Львова. Лікарі зняли відео

У Львові в клінічній лікарні швидкої медичної допомоги виникла складна ситуація через спалах коронавірусу. Зараз у реанімації перебуває 50 пацієнтів, які - в критичному стані.

Рубрика: Медицина

16:30 19 жовтня 2021 р.

Уже завтра можуть бути всі підстави для переходу Львівщини в червону зону, - ЛОДА

У Львівській області показник завантаженості ліжкомісць з киснем вже два дні перевищений. Якщо така ситуація спостерігатиметься і завтра, то є всі підстави для переходу області у «червону» зону.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу