Аптека в центрі Львова працюватиме й надалі

10:20 13 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1458


Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

Мережа аптек «D.S» підписала угоду з «Надрами України».

Заступник міського голови Львова з розвитку Андрій Москаленко написав в інтернет-мережі «Facebook»: «Пам’ятаєте про аптеку на площі Міцкевича? Ми боролись за неї останні 1,5 роки. Врешті, нещодавно отримали відповідь на наші звернення від «Надр України», що, все-таки, там буде аптека».

Андрій Москаленко також повідомив: «Але навіть офіційний лист не мав чудодійної сили, аби аптека відновила роботу. Ми переживали, щоб це не стало мильною бульбашкою Тому самостійно розпочали перемовини з однією з найбільших мереж, щоб вони уклади угоду і зайшли в історичне приміщення аптеки І навіть не все тут було так як очікувалось. Угода погоджувалась кілька тижнів І ось – офіційно найбільша мережа аптек «D.S» підписала угоду з «Надрами України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

08:48 20 квітня 2019 р.

За скеруванням лікаря ще 12 аналізів мають робити безкоштовно

Сьогодні з 250 видів аналізів, які найчастіше роблять для визначення правильного діагнозу, тільки чотири – безкоштовні для пацієнта. З 1 липня до них планують додати ще 12 аналізів.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1173

11:07 19 квітня 2019 р.

Готовність лабораторій Львівщини до «Безкоштовної діагностики» (відео)

Сьогодні, 19 квітня, о 13.00 у Львівському прес-клубі – відеотрансляція прес-конференції на тему «З 1 липня запрацює програма «Безкоштовна діагностика»: як лабораторні заклади Львівщини готові до цієї реформи?».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 489