Американські лікарі рятують дітей Львівщини

19:20 16 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3168

У клініках США було надано допомогу понад двом десяткам пацієнтам зі Львівщини, більшість з котрих потребували повторної госпіталізації, на яку не мали грошей.

До Львова знову приїхала група фахівців громадської організації «Doctors Collaborating to Help Children, Corporation» («Лікарі, об’єднані заради допомоги дітям») і Гарвардського медичного університету з міста Бостон (США).

Цього разу американці допоможуть департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації підготувати спільний проект запобігання дитячого травматизму від опікової травми у Львівській області і провести Міжнародну щорічну виїзну клініку у Львові на базі 8-ої міської клінічної лікарні.

У клініках США було надано допомогу понад 20-ти пацієнтам зі Львівщини, більшість з котрих потребували повторної госпіталізації. Вартість госпіталізації становить близько 200-300 тис. дол. США. Українські пацієнти не можуть оплатити таке лікування. Тому необхідно створювати умови для госпіталізації і надання кваліфікованої допомоги дітям з опіковими травмами на Львівщині.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 750

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 597

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу