Американські лікарі рятують дітей Львівщини

19:20 16 вересня 2013 р.

У клініках США було надано допомогу понад двом десяткам пацієнтам зі Львівщини, більшість з котрих потребували повторної госпіталізації, на яку не мали грошей.

До Львова знову приїхала група фахівців громадської організації «Doctors Collaborating to Help Children, Corporation» («Лікарі, об’єднані заради допомоги дітям») і Гарвардського медичного університету з міста Бостон (США).

Цього разу американці допоможуть департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації підготувати спільний проект запобігання дитячого травматизму від опікової травми у Львівській області і провести Міжнародну щорічну виїзну клініку у Львові на базі 8-ої міської клінічної лікарні.

У клініках США було надано допомогу понад 20-ти пацієнтам зі Львівщини, більшість з котрих потребували повторної госпіталізації. Вартість госпіталізації становить близько 200-300 тис. дол. США. Українські пацієнти не можуть оплатити таке лікування. Тому необхідно створювати умови для госпіталізації і надання кваліфікованої допомоги дітям з опіковими травмами на Львівщині.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу