Або Львівщина покінчить із Грибовицьким сміттєзвалищем, або воно – зі Львовом

16:38 1 червня 2016 р.


Фото: http://nbnews.com.ua

МБО «Екологія-Право-Людина» вимагає від Верховної ради України поставити 5 червня 2016 р. на голосування ключові екологічні закони, зокрема законопроекти про оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, про врегулювання проблемних питань у сфері поводження з відходами (на цю тему у ВРУ зареєстровано 30 законопроектів).

Сьогодні після прес-конференції у Львівському прес-клубі МБО «Екологія-Право-Людина» прийняла звернення, в якому наголошує на необхідності змінити концептуальний підхід держави до питань охорони довкілля загалом та поводження з відходами, зокрема

Відсутність контролю за станом довкілля, неприйняття базових екологічних законів, які б запроваджували європейські стандарти екологічної безпеки, низька екологічна свідомість влади і громадян ведуть до екологічного колапсу в державі, йдеться у зверненні.  

Трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі показала, до яких наслідків призводить нехтування екологічною безпекою. Питання зміни концептуальних підходів до поводження з відходами і перехід від складування відходів до зменшення утворення відходів і запровадження сортування та переробки є ключовим для досягнення позитивного результату у цій критичній ситуації, наголошено у зверненні.

5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища. Приводом до запровадження цього дня було звернення до Генерального секретаря ООН 2200 діячів науки і культури з 23 країн світу, в якому попереджалося про небезпеку забруднення Землі: "Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами".

МБО «Екологія-Право-Людина» вимагає від Верховної ради України поставити 5 червня 2016 р. на голосування ключові екологічні закони, зокрема законопроекти про оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, про врегулювання проблемних питань у сфері поводження з відходами (у сфері поводження з відходами на сьогодні у ВРУ зареєстровано 30 законопроектів).

Також вимагаємо від Кабінету Міністрів активізувати процес розроблення і затвердження нової Національної стратегії поводження з відходами за європейськими стандартами, а від влади Львова і Львівської області – розробити план невідкладних кроків з вирішення проблеми усунення негативного впливу та безпечного закриття Грибовицького сміттєзвалища, із зазначенням терміну виконання та щотижневої звітності міського голови перед громадою, а також проблем поводження із відходами на рівні Львівської області.


Відео: Львівський прес-клуб.

До теми

13:11 21 квітня 2021 р.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт.

Рубрика: Медицина

16:23 20 квітня 2021 р.

240 госпіталізованих учора - це, переважно, молоді люди з важкими формами пневмонії, - лікар

Якщо проаналізувати тенденції за кількістю звернень з коронавірусом в стаціонари впродовж останнього тижня, то є позитивні зрушення: кількість госпіталізованих на 100 тис. населення за останні сім днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу