65 900 людей одужали від коронавірусу «Covid-19»

13:30 11 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Згідно з даними карти глобального поширення коронавірусу, створеної Дослідницьким центром системних наук та інженерії Університету Джонса Гопкінса, на цей час у світі зафіксовано 119 476 випадків зараження вірусом, 65 900 людей одужали, 4291 людина загинула.

Нових випадків зараження коронавірусом «Covid-19» в Україні немає, але і лабораторії МОЗ досліджуватимуть п’ять нових зразків, відібраних у людей з підозрою на інфікування. Про це, як повідомили в середу, 11 березня, в агенції новин «Укрінформ» заявив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, котрий зазначив: «Ми маємо в Україні на сьогодні один випадок хвороби, який зареєстрований на минулому тижні в Чернівецькій області. Вчора у вірусологічній лабораторії перебувало на дослідженні чотири зразки. Ми мали на вчора результати цих досліджень, всі вони негативні, жодного підтвердженого нового випадку коронавірусної інфекції станом на цю годину в Україні не зафіксовано.

Віктор Ляшко також поінформував: «10 березня отримано п’ять повідомлень щодо нових підозр на «Covid-19». Два зразки вже надійшли у вірусологічну лабораторію, проводяться дослідження, три ми отримаємо сьогодні, також буде проводитися дослідження. Про результати поінформуємо завтра».

Головний державний санітарний лікар також розповів: «Загалом в Україні було перевірено 43 зразки з підозрою на «Covid-19», підтверджено лише один випадок – у Чернівецькій області, про який повідомлялося раніше. Всі 43 особи, зразки яких перевірялися, на час перевірки були ізольовані, за контактним особами було встановлено медико-санітарне спостереження».

Згідно з даними карти глобального поширення коронавірусу, створеної Дослідницьким центром системних наук та інженерії Університету Джонса Гопкінса, на цей час у світі зафіксовано 119 476 випадків зараження вірусом, 65 900 людей одужали, 4291 людина загинула.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській міськраді рекомендують відтермінувати спортивно-масові заходи.

dailylviv.com

До теми

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

12:50 27 вересня 2020 р.

Львівський доцент-медик нарахував 344 млрд грн на потреби медицини, а в уряді вважають, що досить 225

Медична реформа у Львові триває не два, а вже 35 років. Адже у 1985 році у Львові розпочали експеримент із упровадження сімейної медицини і в окремих комунальних закладах його зберегли.

Рубрика: Медицина

10:52 27 вересня 2020 р.

Хто залатає дірку: львівський лікар розповів, що має зробити для медицини громада, а що – центральна влада

Органи місцевого самоврядування повинні долучитися до медичної реформи і допомогти реорганізувати вторинну ланку медичної системи. За планами, це мало статися ще 2020-го року, але нині ми бачимо, що стаціонарні медичні заклади ніхто так і не почав реформувати. Втім, на місцеву владу не можна класти ті зобов’язання, які не виконали чиновники МОЗ, Міністерство фінансів і Кабмін.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу