533 людини травмувалися у Львові через ожеледицю

12:48 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу й неділю в міських травмпунктах додатково працювали травматологи та рентген-лаборанти.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що  23 та 24 листопада в травмпункти міських лікувальних установ звернулись з травмами, отриманими на вулицях міста, 533 людини. Зокрема, за добу 23 листопада звернулося 376, за добу 24 листопада – 157. Найбільше за медичною допомогою звернулось у травмпункт 5-ї міської клінічної лікарні – 210, у травмпункт 8-ї міської клінічної лікарні – 175 , у травмпункт клінічної лікарні швидкої медичної допомоги –  148.

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб зазначив: «У період, коли починається ожеледиця, завжди у перші дні суттєво зростає кількість травмованих. Це зумовлено тим, що люди ще не готові і не адаптовані до обережного пересування у таку погоду. Тому в суботу значно збільшилась кількість пацієнтів, які звернулися з вуличними травмами. Також інформуємо, що в суботу додатково були викликані на роботу травматологи та рентген-лаборанти».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні теж на дорогах Львова ожеледиця.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:22 28 січня 2020 р.

Волонтери-стоматологи просять Президента позбавити Державної премії колег, які приписали собі роботу в АТО

Волонтери-стоматологи, зокрема Національна спілка стоматологів України, до якої входять 19 громадських організацій, в тому числі 5 волонтерських об’єднань, обурені фактом присвоєння Державної премії авторам, які подали неправдиві інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Медицина