5 жовтня у Львові урочисто відкриють першу в Україні медико-юридичну клініку

12:30 30 вересня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Відкриття структурного підрозділу юридичної клініки «Про боно» Львівської комерційної академії приурочили до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги.

«5 жовтня 2015 року о 16.00 у 201-й аудиторії юридичного факультету Львівської комерційної академії на вулиці Івана Франка, 68 відбудеться відкриття першої в Україні медико-юридичної клініки як структурного підрозділу юридичної клініки «Про боно» Львівської комерційної академії. Відкриття приурочено до 10 жовтня – Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги» – повідомили сьогодні, 30 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли

«Ініціатива створення клініки належить кафедрі медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ЛОБФ «Медицина і право». Діяльність провадитиметься у партнерстві з Львівською комерційною академією, Лігою студентів-правників ЛКА, Комунальною 4-ю міською клінічною лікарнею, за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». 

Консультування відбуватиметься з 6 жовтня 2015 року, з вівторка до четверга, щотижня, з 16.00 до 18.00. Сфера діяльності клініки – правові питання забезпечення прав людини в сфері охорони здоров’я. Окремим напрямом буде надання безоплатної правової допомоги в царині паліативної допомоги. 

Клініка створена з метою захисту прав людини у сфері охорони здоров’я і забезпечення практичного сегменту навчання з дисципліни «Медичне право України» студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Львівської комерційної академії. У клініці студенти-правники, спільно зі студентами-медиками, під керівництвом викладачів надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації)». 

dailylviv.com

До теми

19:50 24 жовтня 2021 р.

За смерть або інвалідність від протикоронавірусної вакцинації заплатять: якщо доказати впродовж 48 годин

Уряд обіцяє від 300 до 750-кратного розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Але в Україні офіційно не зареєстровано жодного побічного негативного наслідку після щеплень від COVID-19. Лише легкі та помірні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу