46 львів’ян захворіли цього року внаслідок укусів кліщів

12:00 20 липня 2017 р.

Медики зареєстрували в першому півріччі 2017 року на Львівщині 66 випадків хвороби Лайма – на 31 більше, аніж за аналогічний період 2016-го.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я. У ньому також поінформували, що в січні зареєстрували п’ять випадків хвороби Лайма, у лютому – два, у квітні – три, у травні – 21, а в червні.

Випадки захворювання реєструвалися здебільшого в містах Львівщини (78,8 % ). У тому числі у Львові – 46, у Золочеві – два, у Самборі, Радехові, Буську та Яворові – по одному. 

Натомість у Яворівському районі зареєстрували п’ять випадків хвороби Лайма, у Золочівському – три, а в Радехівському, Буському, Бродівському, Жовківському, Жидачівському й Стрийському – по одному.

Серед захворілих – шестеро дітей до 17 років. Укус кліща в анамнезі зареєстровано у 56 хворих (84,8 %), а десятеро укус заперечували чи не пам’ятали. Напади кліщів на захворілих відбувалися за місцем проживання – на присадибних ділянках, в лісі, на територіях відпочинку, на озерах, у лісопарках.

На території Львова захворілі вказували на укуси кліщів у Сихівському лісі, Стрийському парку, парку «Знесіння», парку «Погулянка» , в лісовому масиві Рясне-2 та в парку імені Івана Франка й на присадибних та прибудинкових територіях. 

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я.

dailylviv.com

До теми

10:44 30 листопада 2021 р.

Лише в Києві і Дніпропетровській області вакцинували від коронавірусу більше, ніж на Львівщині

За минулу добу найбільшу кількість щеплень за 29 листопада 2021 року було проведено у м. Києві – 26 068 щеплень, у Дніпропетровській і Львівській областях - відповідно 18264 і 16335.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу