У Львові – «День оздоровчої гімнастики»

09:44 4 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Тренери з фітнесу і спеціалісти з фізичної реабілітаціїпопереджуватимуть у приміщенні Будинку дитини №1 на вулиці Таджицькій порушення опорно-рухового апарату.

У суботу, 4 червня, об 11:00 у приміщенні Будинку дитини №1 на вулиці Таджицькій (№21) розпочнеться спортивний захід «День оздоровчої гімнастики», – повідомили в прес-службі міськради., де також розповіли подробиці:

«З дітьми займатимуться тренери з фітнесу і спеціалісти з фізичної реабілітації. Також вони ознайомлять всіх охочих із програмою та методами оздоровчого фітнесу. Програма заходу спрямована на попередження сколіозу, сутулості, плоскостопості та інших порушень опорно-рухового апарату.

«День оздоровчої гімнастики» проведуть за підтримки Львівського державного університету фізичної культури. Організатори – ГО «YongFitnessPro» та ГО «Принцип свідомості».

dailylviv.com

До теми

13:11 21 квітня 2021 р.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Опікунською радою Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» було запропоновано облаштувати у лікарні спонсорські палати – за прикладом закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують або споруджують нові палати і називають їх іменем спонсора ремонтних робіт.

Рубрика: Медицина

16:23 20 квітня 2021 р.

240 госпіталізованих учора - це, переважно, молоді люди з важкими формами пневмонії, - лікар

Якщо проаналізувати тенденції за кількістю звернень з коронавірусом в стаціонари впродовж останнього тижня, то є позитивні зрушення: кількість госпіталізованих на 100 тис. населення за останні сім днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу