300 лікарів: у Львові відкривають багатопрофільний приватний медичний центр

14:43 3 вересня 2021 р.

Міський голова Андрій Садовий зустрівся з інвесторами, засновниками та іншими представниками проєкту MonoDoctor, які будують великий приватний медичний комплекс у Львові.

Перший 5-поверховий об’єкт уже готується до запуску на вулиці Залізничній, 7. Попередньо його відкриття заплановане на початок 2022 року.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як зазначили засновники проєкту, у планах – не один медичний хаб, а ціла масштабна мережа по Україні.

Як повідомили в ЛОДА, «МоноДоктор» передбачає приватно-державне партнерство, та як наслідок – велику кількість безкоштовних послуг первинної медичної допомоги на високому рівні для клієнтів.

«Ми хочемо налагодити співпрацю з колегами з Львівської області. Місцеві лікарі та медичний персонал можуть навчатися у нас, а наші спеціалісти можуть приїхати задля обміну досвідом сюди. Галузь охорони здоров’я потребує командної роботи у лікуванні пацієнтів», - зазначив, професор, ректор Університету Башкент в Анкарі Алі Хаберал.

Загальна площа комплексу складе понад 25 000 м2.

Серед ключових заходів: ремонт І будівлі (в кінці року очікують відкриття); реконструкція ІІ будівлі (очікують на дозвіл до кінця року); будівництво з нуля ще трьох будівель (початок у 2022 р.).

Інвестиційний вклад у будівництво складає 5 млн доларів у ремонт першої будівлі та 700 тисяч доларів на медичне обладнання.

Довідка

MonoDoctor має стати найбільшим медичним комплексом в Україні: 120 медичних кабінетів для трьох сотень лікарів, операційні відділення, стаціонар, лабораторія, реабілітаційний центр, стоматологія, косметологія, аптека, оптика та сучасний діагностичний центр – лише частина пропозицій комплексу.

Засновники проєкту мають в планах не один медичний хаб, а цілу масштабну мережу по всій Україні. Вони переконані, що це дозволить не просто кардинально розширити можливості регіональної медицини, а й підняти українську медичну систему на новий рівень європейських та американських стандартів.


dailylviv.com

До теми

22:25 15 вересня 2021 р.

Хворі з Дельта-штамом належали до молодої вікової категорії і не всі були госпіталізовані,- координатор

Якщо розглядати, кількість хворих на ковід з числа вакцинованих, то це приблизно одна особа до десяти, і це тільки ті люди захворіли, котрі були щеплені лише однією дозою.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу