30 людей отруїлися у львівському кафе

09:24 18 липня 2018 р.


Фото: google.com.ua

Медики шпиталізували 28-х людей, які отруїлися в кафе «Tomash Kebab» на вулиці Куліша, 10 у Львові.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації повідомили в середу: «13 липня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню (ЛОІКЛ) та інфекційне відділення Пустомитівської центральної районної лікарні із діагнозом «харчова токсикоз-інфекція» та «гостра кишкова інфекція» пацієнтів, які харчувались в закладі громадського харчування «Tomash Kebab» на вулиці Куліша, 10 у Львові».

«Станом на 17-ту годину 17 липня, за допомогою звернулися 30 осіб (у тому числі – одна дитина), з них госпіталізовано 28, виписано з ЛОІКЛ – 12-х, в стаціонарі залишаються 16. Двоє (у тому числі – одна дитина) відмовилися від госпіталізації і перебувають на амбулаторному лікуванні», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

21:00 18 червня 2021 р.

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – пульмонолог у Львові

«Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження», - розповіла експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології Надія Рудницька.

Рубрика: Медицина

12:49 17 червня 2021 р.

57 нових швидких отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу