271 419 пацієнтів на Львівщині отримали «Доступні ліки», – ЛОДА

12:15 4 червня 2018 р.


Фото: espreso.tv

В облдержадміністрації запевнили: «З початку року до участі у проекті «Доступні ліки» залучили 733 аптечні заклади».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в понеділок, 4 червня: «Cтаном на сьогодні у межах програми «Доступні ліки» медичні препарати отримали 271 419 осіб. Суб’єктам господарювання відшкодовано кошти за 401 731 рецепт (78,1% від загальної кількості виписаних рецептів) на загальну суму 17 679,2 тисячі гривень».
Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак запевнила: «З початку року до участі у проекті залучили 733 аптечні заклади, виписали 514 378 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів».

«У відповідності до показників державного бюджету України на 2018 рік, Львівській області передбачено на реалізацію вказаної програми субвенцію з державного бюджету у сумі 65 мільйонів 302,4 тисячі гривень. Мета програми – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу