27-31 липня у Львові безоплатно діагностуватимуть вірусні гепатити

14:12 20 липня 2015 р.


Фото: hcv.com.ua

Тестування відбуватиметься щодня з 10.00 до 16.00.

ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» спільно з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», комісією з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради, департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Міжнародним фондом «Відродження», Благодійним фондом «Салюс» проводять у Львівській області акцію «С» – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини», присвячену Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, який відзначають 28 липня.  Як зазначають організатори, у межах акції передбачена благодійна програма для учасників антитерористичної операції: безоплатна діагностика з допомогою експрес-тестів на виявлення гепатиту С.

Організатори акції зазначають: «Як і щороку, професійна громадськість вкотре нагадує, що гепатит С – небезпечне, захворювання, що чатує на кожного з нас, і лише спільними зусиллями можна зупинити розширення просторів його лютування. Спільна боротьба проти цієї хвороби, якісна профілактика, своєчасна діагностика, доступне лікування і належне просвітництво повинні стати загальнодержавними і місцевими інструментами, які сприятимуть збереженню життя і здоров’я кожної людини».

Цьогоріч акція, яка відбуватиметься з 27 до 31 липня, включатиме безоплатну діагностику з допомогою експрес-тестів учасників антитерористичної операції. Тестування відбуватиметься з 10.00 до 16.00 щодня з 27 до 31 липня включно.

Адреси закладів охорони здоров’я, де проводитиметься тестування: Львівський обласний госпіталь війни та репресованих імені Юрія Липи (Винники, вулиця Івасюка, 31); Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (Львів, вулиця Личаківська, 26); Комунальна 2-а міська поліклініка Львова (вулиця Симоненка, 4). Організатори додають:

«Звертаємо увагу, що цьогоріч тестування буде проводитись лише для учасників антитерористичної операції. Розуміємо, що охочих пройти тестування є чимало, проте, дуже сподіваємось на розуміння, терпимість і допомогу. З огляду на суспільно-політичну ситуацію у державі, саме ці категорії населення обрано цільовими групами на цей рік по всій території України. Мета діагностики - з’ясувати рівень захворюваності з-поміж воїнів АТО, сприяти ранньому виявленню і лікуванню недуги».

Також проводиться он-лайн опитування щодо проблематики гепатиту С (щодо доцільності продовження дії Державної програми з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів і прийняття регіональних програм у всіх областях України) на сайтах: www.healthrights.org.ua та www.medicallaw.org.ua (20 липня – 20 серпня). Про це повідомили сьогодні, 20 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 26 листопада 2021 р.

У Львові вакцинували 75 безхатьків

Сьогодні впродовж дня у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, діяв мобільний пункт щеплення. Тут всі охочі могли вакцинуватись від covid. Щеплення отримали 75 осіб.

Рубрика: Медицина

17:33 25 листопада 2021 р.

Підвищено тарифи за лікування хворих на COVID-19, - НСЗУ

З 1 листопада цього року Національна служба здоров’я України підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних медичних закладах до 634,3 тис грн на одну команду. У порівнянні з початком року тариф зріс на 14,5%.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу