165 медзакладів на Львівщині – в електронній системі охорони здоров’я

12:45 6 травня 2019 р.

  • 1
  • 729


Фото: ukranews.com

Львівщина – лідер за кількісью зареєстрованих медзакладів та лікарів в електронній системі охорони здоров’я.

Про це повідомили в понеділок, 6 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За даними електронної системи «eHealth», станом на 3 травня, в системі зареєструвались 165 медичні заклади, що працюють на території області. Також в системі «eHealth» зареєструвались 1886 лікарів, що надають медичні послуги та 1919252 підписаних декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. Відтак, 76,3% населення області вже обрали свого лікаря та підписали з ним декларацію».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Остап

13:51 06 травня 2019 р.

Відповісти

Весь цей бардак, що відбувається в медицині - це крок назад, в ХІХ століття. І почалося це все з введення сімейної медицини. Ми бачимо, як можновладці вперто посувають народ до страхової медицини, щоби вставити паразитичний прошарок помежи лікарем і пацієнтом. Хтось на цьому почне заробляти шалені гроші, і це буде явно не держава , а приватні особи ! Як результат цих реформ, ми бачимо поступове втрачання безоплатної медицини, шалений зріст хабарництва ( колись обходилися фляшкою коньяку і пачкою цукорків , а тепер сотнями , а то й тисячами євро ). Також ми бачимо, як в результаті цих реформ шалено зросли захворюванність на туберкульоз та кількість інфекційних захворювань.. На прикладі сусідньої Польщі ( де існує страхова медицина ) ми бачимо , щоби отримати повноцінну допомогу, потрібно заплатити до каси хворих, а також покласти конверт доктору до кишені , бо інакше дістанеш пшик . А комп'ютеризація - то дуже важлива справа, тільки слід пам'ятати , що комп'ютери дуже часто зависають і програми дають збій , а тоді зупиняється весь виробничий процес . Happy E- Health ! З повагою зі Сполучених Штатів - Остап !

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:09 22 серпня 2019 р.

Лікар-дерматовенеролог Тетяна Луцик про Студію краси та апаратну косметологію

Уже кілька років у Львові існує рай для кожної української жінки – Студія краси та здоров’я Тетяни Луцик. Тут лікарі-косметологи надають повний спектр послуг, здатних вирішити будь-яку естетичну проблему.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 390

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1452

Останні новини

Президент присвоїв почесні найменування бойовим військовим частинам

У Львівській міськраді дозволили три забудови

Президент очікує обмін в’язнів із РФ у найближчі дні

У Львові продовжили автобусний маршрут №52

Обленерго знеструмило львів’ян на 19 вулицях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу