165 медзакладів на Львівщині – в електронній системі охорони здоров’я | Новини Львова

165 медзакладів на Львівщині – в електронній системі охорони здоров’я

12:45 6 травня 2019 р.

  • 1


Фото: ukranews.com

Львівщина – лідер за кількісью зареєстрованих медзакладів та лікарів в електронній системі охорони здоров’я.

Про це повідомили в понеділок, 6 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За даними електронної системи «eHealth», станом на 3 травня, в системі зареєструвались 165 медичні заклади, що працюють на території області. Також в системі «eHealth» зареєструвались 1886 лікарів, що надають медичні послуги та 1919252 підписаних декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. Відтак, 76,3% населення області вже обрали свого лікаря та підписали з ним декларацію».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Остап

13:51 06 травня 2019 р.

Відповісти

Весь цей бардак, що відбувається в медицині - це крок назад, в ХІХ століття. І почалося це все з введення сімейної медицини. Ми бачимо, як можновладці вперто посувають народ до страхової медицини, щоби вставити паразитичний прошарок помежи лікарем і пацієнтом. Хтось на цьому почне заробляти шалені гроші, і це буде явно не держава , а приватні особи ! Як результат цих реформ, ми бачимо поступове втрачання безоплатної медицини, шалений зріст хабарництва ( колись обходилися фляшкою коньяку і пачкою цукорків , а тепер сотнями , а то й тисячами євро ). Також ми бачимо, як в результаті цих реформ шалено зросли захворюванність на туберкульоз та кількість інфекційних захворювань.. На прикладі сусідньої Польщі ( де існує страхова медицина ) ми бачимо , щоби отримати повноцінну допомогу, потрібно заплатити до каси хворих, а також покласти конверт доктору до кишені , бо інакше дістанеш пшик . А комп'ютеризація - то дуже важлива справа, тільки слід пам'ятати , що комп'ютери дуже часто зависають і програми дають збій , а тоді зупиняється весь виробничий процес . Happy E- Health ! З повагою зі Сполучених Штатів - Остап !

До теми

17:02 7 серпня 2020 р.

Садовий втратив штатного Зуба

Від сьогодні, 7 серпня, керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу