15-30 вересня у Львові проведуть профілактичні акції «Здорове місто»

11:20 15 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Львів’яни зможуть пройти тренінг з надання невідкладної допомоги та отримати консультації кардіолога, ендокринолога, сімейного лікаря, педіатра, мамолога.

Управління охорони здоров’я ЛМР спільно з департаментом охорони здоров’я ЛОДА ініціює з 15 до 30 вересня в кожному районі Львова профілактичні акції «Здорове місто». Усі охочі зможуть отримати безкоштовні консультації спеціалістів. 

Під час акцій львів’яни зможуть пройти тренінг з надання невідкладної допомоги та отримати консультації кардіолога, ендокринолога, сімейного лікаря, педіатра, мамолога. Також є можливість пройти обстеження: на мобільному флюорографі; вимірювання артеріального тиску; визначення індексу маси тіла; вимірювання рівня глюкози; електрокардіографічне дослідження; УЗД молочних залоз. 

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Тільки здорова людина може посміхатися, радіти, щиро спілкуватися з іншими людьми, із задоволенням працювати, спокійно лягати спати і прокидатися щасливою. Для цього треба робити прості речі: вести правильний спосіб життя та регулярно відвідувати лікаря. Бажаю міцного здоров’я Вам і Вашим родинам!».

Натомість начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб розповів: «Упродовж останнього року показники стану здоров’я львів’ян мають тенденцію до погіршення, зокрема, за результатами 6 місяців 2015 року, зросли, порівняно з аналогічним періодом 2014 року: показник загальної смертності – з 4,4 до 4,6 на одну тисячу осіб; показник смертності від хвороб системи кровообігу – з 36,8 до 38,6 на 10 тисяч осіб, показник  захворюваності на онкологічні хвороби – з 179,2 до 191,8 на 100 тисяч осіб, занедбаність злоякісних захворювань – з 13,8% до 13,9%.  З огляду на це, з метою профілактики і раннього виявлення небезпечних недуг, залучення населення до збереження і зміцнення власного здоров’я, з 15 по 30 вересня з 12.00 до 18.00 у кожному районі Львова ми проводимо профілактичні акції «Здорове місто».

Дати та місця проведення акцій:

15 вересня – на території 2МП на вулиці Симоненка, 4;

16 вересня – на території АСМ 6МП на вулиці Тракт Глинянський, 154;

17 вересня – на території АСМ 1МКЛ на вулиці Лінкольна, 53;

18 вересня – на території 4МП на проспекті Червоної Калини, 68;

21 вересня – на території 5МКП на вулиці Виговського, 32;

22 вересня – на території 2-го ПВ 6МП у Винниках;

23 вересня – на території АСМ 5МКП у селищі Рудне;

28 вересня – на території 6МП на вулиці Медова Печера, 1;

29 вересня – на території АСМ 3МКЛ на вулиці Величковського, 30-А;

30 вересня – на території ДП на вулиці Повітряній, 99.

Окрім того, 12, 19, 26 вересня з 9.00 до 13.00 на базі міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Орлика, 4 буде проводитися безкоштовне обстеження дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога.

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

15:06 22 жовтня 2021 р.

COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: в чому різниця

Від сьогодні українців не пускатимуть в транспорт міжобласного сполучення без підтвердження щеплення в формі COVID-сертифіката або Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, або без негативного ПЛР/антиген тесту.

Рубрика: Медицина

14:55 22 жовтня 2021 р.

Львівщина - третя за темпами вакцинації

Пандемія COVID-19 стрімко поширюється, однак завдяки вакцинам цей процес сповільнився. Вакцинація лишається найважливішим та найефективнішим інструментом у боротьбі проти вірусу.

Рубрика: Медицина

14:34 22 жовтня 2021 р.

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

Плата за лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні - лікарні швидкої медичної допомоги: 30 тис грн - за операцію, 3500 грн - за анестезію, 50 грн - за крапельницю, 300 грн - за окрему палату. А безкоштовні ліки, які дають хворим у Центрі легеневого здоров'я, малоефективні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу