147 людей підхопили у Львові ентеровірусну інфекцію

13:15 21 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: Світлина з архіву

Захворюваність на ентеровірусну інфекцію зросла на Львівщині в 1,4 рази.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України, де також розповіли: «За сім місяців 2019 року у Львівській області зареєстровано 198 випадків (за аналогічний період минулого року – 140 випадків), з них 154 – серед неповнолітніх (за аналогічний період минулого року – 99)».

«Найвищі показники захворюваності зареєстровано у Львові – 147 випадків. 111 із них – серед неповнолітніх», – поінформували також в обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України.

«Ентеровірусні інфекції – гострі інфекційні захворювання які характеризуються різноманітними шляхами передачі збудника – водним, контактно-побутовим, харчовим, повітряно-краплинним. Ентеровірусна інфекція викликається ентеровірусами серед яких нараховується понад 70 типів збудників», – повідомили також в обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 19 лютого 2020 р.

У Львові затвердили комплексний план протиепідемічних заходів щодо коронавірусу

У Львівській міськраді затвердили «Комплексний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на територію Львова, Винників, Брюховичіі і Рудного у 2020 році».

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу