101 дитина захворіла на Львівщині на кір

16:40 22 січня 2018 р.


Фото: espreso.tv

В облдержадміністрації застерегли: «У Львівській області триває спалах кору та спостерігається тенденція до зростання захворюваності».

Про це повідомили сьогодні, 22 січня, в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Станом на 22 січня в області на кір захворіли 139 осіб, із них 101  дитина. Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага захворілих дітей в поточному році становить 73%, серед захворівших дітей – 50% не щеплені».

«З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 78 осіб, з них 54 дітей. кір – небезпечне та заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала людина, яка виділяє вірус, теж захворіють, якщо вони не були 2-х разово щеплені або не хворіли на кір. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист – вакцинація», – поінформували також у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:25 15 вересня 2021 р.

Хворі з Дельта-штамом належали до молодої вікової категорії і не всі були госпіталізовані,- координатор

Якщо розглядати, кількість хворих на ковід з числа вакцинованих, то це приблизно одна особа до десяти, і це тільки ті люди захворіли, котрі були щеплені лише однією дозою.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу