1 січня у Львові народилися 20 немовлят (доповнено відеосюжетом)

19:51 2 січня 2014 р.


Фото: Надія Белік

Це вдвічі більше, аніж торік – тоді на Новий рік з’явилися на світ дев’ятеро.

Стільки ж хлопчиків плюс одинадцять дівчаток лелека приніс львівянам на Новий рік цьогоріч. А першою серед них двадцять хвилин по опівночі народилася Софійка.

Її мати 24 річна пані Оксана не може натішитися свой крихітці. «Чемна, спить, гарно поводиться», – каже мама новонародженої.

Натомість минулоріч у Львові народилося близько 8,5 тисяч немовлят. Нині ж у місті після спаду вже народжується стільки немовлят, як у часи СРСР.

А першому пологовому будинку навіть вдалося побити рекорд 1984 року – тут минулого року народилося понад пять тисяч немовлят. Відтак у Львові – позитивна тенденція у з приростом населення, бо в ньому знову народжується більше людей, ніж помирає.

Головний лікар Львівського пологового будинку №1 Людмила Шекета коментує цей факт так: «Тішить, але для того щоб тенденція зберігалася, це повинні чоловіки і жінки над цим працювати. Я завжди кажу, що жінка повинна народити тричі. Один раз для себе, один раз для чоловіка, один раз для держави».  

Про це розповідає у четвер «ICTV».

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу