Звільнення Ірини Магдиш спричинило у Львові антиклерикальні настрої, – ЗМІ (відео) | Новини Львова

Звільнення Ірини Магдиш спричинило у Львові антиклерикальні настрої, – ЗМІ (відео)

11:34 8 жовтня 2015 р.

  • 2


Фото: hromadske.tv

Критика міського голови вбік тепер вже колишньої голови управління культури ЛМР міськради Ірини Магдиш та її звільнення за власним бажанням обурило неабияку частину громадськості.

«Звільнення львівської чиновниці спричинило антиклерикальні настрої. Критика міського голови Львова Андрія Садового вбік тепер вже колишньої голови управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш та її звільнення за власним бажанням обурило величезну кількість громадськості Львова», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також розповіли:

«Нагадаємо, «Українська правда» опублікувала інтерв’ю журналістки Катерини Сєргацкової з Іриною Магдиш, де остання критично висловилась, що до Церкви та її впливу на культурне життя громади. Своєю чергою, Андрій Садовий заявив, що «навряд чи зможе працювати з нею в одній команді».

Як наслідок чиновниця подала заяву на звільнення за власним бажанням. Такий розвиток подій не міг не відгукнутись в середовищах громадських активістів та журналістів Львова.

Журналістка Олеся Турчин прокоментувала ситуацію так: «Відгонить Середньовіччям… Чим віряни та представники УГКЦ у цьому випадку кращі за «русскоє православіє» з якого вони зверхньо насміхаються??? Я погоджуюсь з п.Іриною Магдиш – села й містечка Західної України переповнені статуями Богородиці, а часто єдиний план на неділю – піти до Церкви і потім просидіти до вечора перед телевізором. Це добре? Це розвиток? Це свідома віра???».

Підтримала чиновницю й громадська активістка Наталія Шелестак, яка зазначила: «Iрина Магдиш я з Вами ніколи не зустрічалася, але мене обурює факт того, що Вас змусили звільнитися за те, що висловили свою думку, котру не поділяє мер. Ця подія на голову не налазить, дикість. Я сподіваюся, що Ви залишитеся чесною і відвертою людиною і щиро бажаю Вам знайти роботу, де будуть поважати Вашу думку і професіоналізм. А ще, можливо, наступний мер буде саме ВАС бачити в своїй команді. Успіхів Вам».

Натомість журналістка Оксана Маруняк написала: «Вона мала власну думку і сміливість її відкрито висловити. Вона сказала все нормально (!) без приниження, хамства чи «образи віруючих». А він (чи вони?) мав амбіції і шанс козирнути цим перед виборами. Він, мабуть, хотів полестити отцям (чи масам). І все це тихенько прикрили підписом «за власним бажанням». Аплодисменти! Завіса. «Скрєпи» добралися й до Львова?».

Своєю чергою, журналіст газети «Ратуша» Ірина Юзик написала на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Андрій Іванович давно змінив клейноди на кадило, добре, що мене не цікавить релігійний електорат, та й електорат загалом ))) Ірина Магдиш – моя підтримка. Ваша широта поглядів, думки і судження завжди на висоті. Особисто я давно їх оцінила. А тепер взагалі респект!».

Активісти Львова пишуть також: «Начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш. Дякую за відвертість, а те що Садовий всіх хто не говорить так як він сказав зливає то ми вже звикли. Величезна підтримка!!».

Про це повідомили сьогодні, 8 жовтня, на соціальному порталі «Страйк».

Як інформував «ЩЛ», начальник управління культури ЛМР написала заяву на звільнення, у Львові влаштували флешмоб на підтримку Ірини Магдиш.

dailylviv.com

Коментарі(2)

пані Ірині Юзик

20:01 08 січня 2016 р.

Відповісти

Дякуємо за уточнення

Ірина Юзик

18:31 08 січня 2016 р.

Відповісти

Я ніколи не працювала у газеті "Високий замок", я є журналістом газети "Ратуша". Виправте будь ласка помилку.

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу