ЗМІ мають низьку кваліфікацію, нехтують стандартами і виконують волю власників - Андрій Болкун

14:41 26 листопада 2013 р.

На Львівщині видно тенденцію, коли ЗМІ працюють не як бізнеси, що продають інформаційний продукт, а як маніпулятивний інструмент для отримання бізнес-прибутку.

Так заявив на засіданні у Львівському прес-клубі на тему: «Якість регіональної журналістики: недостатня кваліфікація, зухвале нехтування стандартами чи виконання волі власників ЗМІ?» Андрій Болкун, заступник голови ЛОО НСЖУ.

"У Європі давно відомі стандарти журналістики, але чи відомі ці стандарти нашим журналістам, власникам ЗМІ, редакторам? Думаю, що їх не знають. Тому Спілка журналістів видала невелику книжечку, де ми зібрали всі стандарти, за якими працюють в Європі і в Україні", - наголосив Андрій Болкун.

"На жаль, дуже багато є речей маніпулятивних у наших ЗМІ. Коли редакція йде на шлях війни з тією чи іншою структурою, політсилою. Не функція редакції вести війну. Це, зрештою, також зазначено в стандартах", - сказав Андрій Болкун.

"У нас завжди власник сайту, на жаль, визначає його діяльність. А одним із стандартів журналістики є розмежування власника видання від редактора. Не може поєднуватися в одній особі і редактор, і власник ЗМІ. Так є в Європі. У багатьох львівських виданнях порушено це правило", - наголосив Андрій Болкун.


Відео:

dailylviv.com

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу