Жителі Донецька і Луганська вже вивчають у Росії мови національних меншин

22:40 13 вересня 2014 р.

Бурятська, адигейська, башкирська мови даватимуться біженцям з Донбасу значно легше, аніж українська, яку вони не хотіли вивчати в Україні.

Багато жителів Донбасу скаржилися, що їм важко вчити і розуміти українську мову. У Донецьку і Луганську проходили навіть акції проти «українізації». Після початку бойових дій на Сході України, деякі донеччани і луганчани виїхали в росію. Росія їх прийняла і розселила по різних автономних республіках.

Зараз ті, хто не хотів вчити українську мову, а також їхні діти вчать бурятську, адигейську, башкирську та інші мови багатонаціональної Росії. Так належить за законом. Цікаво, чи на новому місці проживання колишні мешканці Донбасу теж протестуватимуть проти мовної дискримінації?

Це фотографії букваря. Для першокласників. Водночас і для дітей луганських емігрантів, які першого вересня пішли до школи. Фото зроблено однією з біженок із Краснодону. Про це пише сайт Inforesist.

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу