Журі визначило кращу пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові

11:00 12 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У трамвайному депо на вулиці Сахарова відбудеться виставка робіт учасників Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 12 липня: «Журі визначило переможців Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра».

У ЛМР також нагадали: «Навесні управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради оголосило відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові. Учасники мали змогу реєструватися до 16 червня, а подавати проекти до 30 червня». 

У міськраді також поінформували: «10 липня під час таємного голосування журі конкурсу визначило перші три місця Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові. На засідання журі, яке відбулось 10 липня, визначили перші три місця Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові».

«Під час таємного голосування журі конкурсу визначило перші три місця Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра у Львові: перше місце – архітектурне бюро «А44», авторський колектив: Юлія Рибак, Аліна Саніна та Христина Телюк, Львів (шифр 779913), друге місце – ЛКП «Інститут просторового розвитку», авторський колектив: Ігор Могила, Роман Мартинець, Олена Зварич та Христина Чорноус, Львів (шифр 011235), третє місце – авторський колектив: Орест Кос, Світлана Кос та Мар’яна Кінах, Івано-Франківськ (шифр 422149)», – повідомили також сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський зазначив: «У конкурсі взяли участь шість авторських колективів. Через два тижні ми будемо проводити урочистий захід, де нагороджуватимемо переможців, а також у трамвайному депо на вулиці Сахарова відбудеться виставка робіт учасників конкурсу на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика».

Відповідальний секретар конкурсу Мар’ян Кардаш доповнив: «Усі учасники отримають свої проектні роботи назад. Стосовно переможців, то за третє місце отримають премію – одну тисячу гривень, за друге – дві тисячі гривень, а за перше місце учасники отримають сім тисяч гривень та пріоритетне право на укладання договору на проектування дитячого майданчика. Переможці зроблять проект, пізніше буде зроблено проектно-кошторисну документацію, після чого оголосимо тендер на визначення виконавця робіт».

dailylviv.com

До теми

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу