«Zaxidfest» триватиме на Львівщині три дні

10:45 6 серпня 2019 р.


Фото: facebook.com/zaxidfest

Цьогорічний фестиваль «Zaxidfest» вперше буде мати безкоштовну локацію.

Про це повідомили у вівторок, 6 серпня, в пресслужбі Львівської міськради, де також розповіли: «На нйбільшому щорічному «open-air»-фестивалі України «Zaxidfest» представлять за підтримки Українського Культурного Фонду 16-18 серпня 2019 року новий проект – «Мистецький десант Zaxidfest», який реалізовуватимуть на території відпочинкового комплексу «Сонячна галявина» в селі Родатичі в Пустомитівському районі Львівської області. Цей захід буде безкоштовним для всіх відвідувачів».

«Головна мета події – масштабування фестивалю «Zaxidfest» через міжсекторальну співпрацю та залучення таких галузей як: візуальне мистецтво, культурна спадщина, музична освіта, а також шляхом міжнародної співпраці масштабувати фестиваль, розширити програму. Мистецький десант «Zaxidfest» – це можливість об’єднати інституції України, які мають культурне чи історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й всіх, хто стане гостем проекту», – поінформували також у міськраді.

«Програма події складатиметься з декількох блоків – безкоштовної музичної сцени, на якій виступатимуть запрошені відомі та молоді виконавці, фольклорні гурти та представники місцевих творчих колективів; майстер-класів з народних танців, партнером якого стане «Музей Івана Гончара», метою якого є бути сучасною установою з вивчення, збереження, інтерпретації та презентації культурної самобутності України;
майстер-класів з стріт-арту та паблік-арту, які проведе «Respublica FEST», кредо якого «Вільне мистецтво вільним людям»; майстер-класів з гри на музичних інструментах, фольклорний розпис об’єктів в Родатичах; кінопоказів, які реалізує щорічний фестиваль «Molodiya Festival», – розповіли також у міськраді.

«Локація – відпочинкова база «Сонячна галявина» в Родатичах. Час – 16-18 серпня 2019 року.Подія є безкоштовною!», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу