Завтра у Львові – ювілейний з’їзд ЛМГО «Українська молодь – Христові»

12:30 2 листопада 2013 р.


Фото: vk.com

Розпочнеться цей форум о 11:00 Архиєрейською Літургією в Архикатедральному Соборі Святого Юра, яку очолить Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор (Возьняк).

Повідомляючи про це, прес-служба міської ради нагадує, що в травні виповнилось 80 років відтоді, як Митрополит Андрей Шептицький організував у Львові в 1933-му перший З’їзду молоді під гаслом «Українська молодь – Христові». А в 1990-му відбувся перший З’їзд у незалежній Україні, після якого засновано Львівську міську громадську організацію «Українська молодь – Христові»

Із нагоди цієї події та з благословення Високопреосвященнішого Архиєпископа Львівського Ігоря (Возьняка) організовується ювілейне святкування, яке відбудеться 3 листопада. Метою заходу є не лише святкування ювілейної річниці, але й дотримання та реалізація ідей і настанов Митрополита Андрея, справжнього велетня духу та правдивого провідника українського народу, а також єднання у молитві за Його прославу.

Голова патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, отець Ростислав Пендюк, розповів із цього приводу: «На мою думку, нам бракує ідейної єдності розуміння того, куди ми повинні рухатись, як суспільство, як народ, немає того, що нас єднає. Ми можемо мати різні погляди на різні теми, бути в різних партіях, але якщо ми об’єднаємось довкола Христа – це буде вірний крок. Молодь завжди шукає себе, свою ідентичність, тому ми повинні виховувати та направляти наступні покоління. Митрополит Андрей Шептицький вважав, що від виховання дітей та молоді залежить майбутнє». 

А голова оргкомітету ювілейного з’їзду та ЛМГО «Українська молодь - Христові» Роман Ковалів пояснює: «Для того, щоб відновити пам'ять та звернути увагу молоді та громади на подію, яка відбулась у 1933 році, ми ініціюємо ювілейний з’їзд 3 листопада. Тим паче, на початку листопада відзначають день пам’яті Митрополита Андрея Шептицького». 

Ювілейний з’їзд передбачає таку програму для учасників і гостей свята:

11:00 – Архиєрейська Літургія в Архикатедральному Соборі Святого Юра, яку очолить Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор (Возьняк). Молитва за прославу Митрополита Андрея;

13:40 – Святкова молитовна хода учасників та гостей З’їзду від Собору до місця святкування (НУ «Львівська політехніка», корпус №1, вул. Ф. Карпінського, 2/4);

14.00 – Реєстрація учасників (перерва на каву);

16:00 – Урочиста академія та Святковий концерт за участю Олександра Божика, Тараса Курчика, Оксани Мухи, Софії Федини, чоловічого октету «Орфей», тріо «Новий час».

Запрошені та почесні гості свята:

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (буде відеопривітання через неможливість бути присутнім на святкуванні);

Єпарх Паризький для українців греко-католиків Франції, Швейцарії та країн Бенілюксу;

Преосвященний владика Борис Гудзяк (відеозвернення);

Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор (Возьняк);

екс-голови та екс-духівники ЛМГО «Українська молодь – Христові»;

осередки УМХ України;

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, 

молодь парафій Львівської архиєпархії;

молодіжні християнські організації: «Обнова», «Світло Христа», «Посвіт» та інші; національно – патріотичні організації: «Молодий РУХ», «Пласт», «СУМ»;

студенти вищих учбових закладів Львова.

Доповідачі на Урочистій Академії:

Олег Турій – кандидат історичних наук, завідувач кафедри церковної історії, проректор із наукової роботи Українського Католицького Університету з темою «Постать молодої людини крізь призму поглядів Митрополита Андрея Шептицького».

Василь Кметь – кандидат історичних наук, доц. кафедри давньої історії та архівознавства, директор Наукової бібліотеки Львівського Національного університету ім. І. Франка з темою: «З’їзд Українська молодь – Христові 1933 року в пресі».

Організатори заходу – Львівська міська громадська організація «Українська молодь – Христові».

Координатор заходу – Оксана Новак, тел. 0976681017.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу