Завтра у Львові вперше стартує Дитячий Форум (програма)

16:36 9 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

10-13 вересня у Національному музеї імені Андрея Шептицького та в Державному природознавчому музеї відбудуться 400 акцій для дітей та батьків.

«Цього року, під час 22-го Форуму видавців вперше відбудеться Дитячий Форум. 10-13 вересня у Національному музеї імені Андрея Шептицького та у Державному природознавчому музеї відбудеться 400 акцій для дітей та батьків», – повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«На Дитячому форумі заплановано заходи, пов’язані не лише з літературою та книжками, а й мистецтвом, наукою, музикою, театром, екологією, мандрами, відбудуться майстер-класи з танців, рукоділля, а також ігри та розваги, спорт і не менш цікаву програму для батьків.  Мета акції – залучити дітей до різноманітної розвиваючої діяльності та активного відпочинку через читання, творчість, наукову діяльність, винахідництво.

У програмі Дитячого Форуму:

Велика гра «Стань Супергероєм!»

Її учасниками гри можуть стати діти від шести років, які, пройшовши завдання в кожному із восьми просторів Дитячого Форуму, отримують суперсили.  Ці суперсили необхідні для того, щоб повернути колір на мапу веселої та гамірної країни Дитячого Форуму, який напередодні свята стер морок! Кожен учасник гри отримує свій путівник по країні, а, виконавши завдання, отримує наліпку із зображенням суперсил, які і допоможуть стати Супергероєм.

Музейно-видавничий квест

Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва. Квест відбудеться у приміщенні Національного музею імені Андрея Шептицького: усі музеї-учасники розташуються у двох залах, а видавництва – у холі цього музею.

Проте деякі завдання треба буде уважно шукати в експозиції НМЛ імені Андрея Шептицького та серед експонатів сусіднього Державного природознавчого музею. Розроблено два квестові маршрути для двох вікових категорій дітей: 6-9 років та 10-13 років. Кожен квест має спільну для всіх учасників тему – для молодших дітей цією темою є «Книга», для старших – «Мандри». 

Під час квесту діти дізнаються про найдавніші книги, з'ясують, чому документ, який знайшли у Тустані, розсипався в руках дослідників, як називаються мандри артистів, що таке екслібрис і як його виготовити своїми руками, який святий опікувався мандрівниками, здійснити книжкові подорожі у просторі і часі і ще дізнаються безліч усього цікавого. Координатор квесту – Софія Рябчук.

Літературна програма

На Дитячий Форум завітає багато відомих письменників та ілюстраторів, не тільки українських, а й іноземних. Вони спілкуватимуться із відвідувачами Дитячого Форуму на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях. Зокрема, з Франції приїде Франсуаза Барб-Ґалль, відома мистецтвознавець, авторка книги «Як розмовляти з дітьми про мистецтво».

Натомість Мартін Содомка, відомий чеський ілюстратор та письменник, презентуватиме український переклад своєї книги «Як змайструвати літак», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». У Дитячому Форумі також візьмуть участь й інші автори «Видавництва Старого Лева» – Дзвінка Матіяш, Наталка Малетич, Оксана Кротюк та Богдан Поліщук, Мар’яна Савка, Тарас та Мар’яна Прохаськи, Галина Вдовиченко та Наталка Гайда, а також творча майстерня «Аґрафка». 

Видавництво «Фонтан казок» організовує на Дитячому Форумі презентації своїх нових видань разом із їхніми творцями. У програмі – «Раз-два-три-цератопс», малюємо і ліпимо динозаврів разом із художницею Н. Каламєєць, повісті С. Пантюка «Вінчі й Едісон»,  осінній майстер-клас від художниці Олі Кваші, оповідання О. Куценко «Печені яблука» – робота з кольорами, «Що твориться в нашій квартирі, доки ми на Форумі» та динозаврячий квест.

Книжка від зірки

Акція буде відбуватиметься щодня за участі зірок мистецтва, шоу-бізнесу та спорту. Разом із дітьми зірки читатимуть улюблені книжки, розкриють їм таємниці свого успіху, фотографуватимуться, будуть проводити експрес-конкурси на знання літератури.

Щоденне дефіле дітей у костюмах літературних героїв

Модельне агентство «Julia Models» буде проводити щоденні майстер-класи для дітей, які прийдуть на Форум у костюмі улюбленого літературного героя. Діти матимуть змогу пройтись імпровізованим подіумом та відчути себе справжніми моделями. 

Науково-пізнавальні заходи та винахідництво

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази.  Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку. 

Фізика, хімія, електроніка, програмування, роботехніка, моделювання, ресурсозбереження, програмування – усе це у програмі цієї секції. Учасники – Мала академія наук, «ТС Винахідник», Львівський обласний центр науково-технічної творчості, інтерактивний музей «Таємна аптека», Весела наука «Львів», «Відкривайко», «IT-Kids» та інші.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи

Діти мають можливість відвідати безліч найрізноманітніших майстер-класів – з акторської майстерності, малювання, витинання, кулінарії, музики та співу, фотографії, танців, телевізійної журналістики для дітей, ілюстрації, пісочної анімації та інсталяції, малювання по воді. Серед майстрів – Ірина Бердаль-Шевчик, Наталія Івженко. 

Студія пісочної анімації та творчого розвитку «Планета мрій» презентуватиме майстер-клас із малювання по воді, пісочну анімацію та інсталяцію. «M-Dates» організовує музичні зустрічі для малюків та їхніх батьків. 

Дитячий театр «Золотий Клуб’Ок» (до речі, актори цього театру знялись у ролику Дитячого Форуму) запрошує на майстер-клас, свої заходи буде проводити також театр «І люди, і ляльки», Телевізійний центр «Кадрики», Назар Савко та музична студія «Джерело». А танцювальні заняття проведе Вадим Лященко, фіналіст 1 сезону проекту «Танцюють всі».

Створення мультфільмів 

Анімаційна студія «Primus Animation» з Києва покаже діткам як створюють мультфільм, художники продемонструють не лише  процес ліплення, а й техніку створення одного із пластилінових мультфільмів студії, і всі охочі зможуть долучитися до такого незвичайного процесу. А ще відбудеться майстер-клас від «Кузні мультиплікаторів»  «Як створити мультфільм».

Лекції та тренінги для батьків

Поки діти насолоджуються дозвіллям, батьки матимуть нагоду відвідати лекції та тренінги, які проведуть професійні психологи. «Агресія. Норма чи відхилення»?, «Як створювати цілющі історії для дітей» від практичного психолога І. Шаран, «Адаптація дитини до дитячого садка» від В. Василевської,  «Виховання казкою. Створюємо казку разом» від М. Гоянюк, бесіда від леді-клуб «Ладні коліжанки»: тайм-менеджмент корисної мами від «Мацьопи» та багато інших цікавих заходів у цій програмі. 

Велика програма від Простору Української дитячої книги «БараБука»

Наші постійні партнери «БараБука» готують знову чимало цікавинок для дітей, до прикладу лотерею-сюрприз, яку вони проведуть спільно з провідними видавцями: кожен може виграти книжку. Будуть поетичні читання від Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Оксани Кротюк, а ще турнір мистецько-пізнавальних ігор із художніми картинами видавництва «Дух і Літера», книжкові змагання для всієї родини, родинна майстерка «Перша книжка без батьків», розіграш подарунків. У цій програмі також майстерка для батьків від письменника-фантаста Володимира Арєнєва «Як професійно розповісти казку на ніч, щоб малюк заснув не від нудьги» та інші.

Створення гігантської книжки LEGO

Відвідувачі Дитячого Форуму спільно з технічною студією «Винахідник» будуть складати величезну книжку з LEGO.

Розвиваючі заняття для дошкільнят

Від Львівських центрів дитячого розвитку буде  йога для дітей разом з батьками, фітнес на батуті, міні-диско, танці, музично-театральні дійства, читання казок, математика, англійська мова, логіка, класика для карапузів, активні ігри та розваги.

Велика Еко та Пластова програми

Побудова таборових споруд за допомогою палиць та линви, в’язання вузлів, розпалювання вогню з 3-х сірників та побудова модельок ватр, співи та ігри. Еко-естафета «То-Ся не посортує сміття правильно і швидко!», «Еко-вікторина», «Еко-розмальовки», «Еко-валізки».

Дитячий Форум – це свято уяви, вигадки, вмінь, знань, випадковостей та закономірностей. Чудова нагода зарядитися творчою енергією на весь навчальний рік, вибрати книги і заняття до душі.

Вартість одноденного квитка для дитини – 20 грн. вхід для дорослих – безкоштовний

Спеціальна пропозиція для відвідувачів Дитячого Форуму:

1-й день відвідування – 20 грн.

2-й день відвідування – 10 грн.

3-й і 4-й – безкоштовні! 

Для дітей з багатодітних сімей, з особливими потребами, сиріт, учасників АТО вхід на Дитячий Форум – безкоштовний!

Програму заходів Дитячого Форуму можна переглянути за цим посиланням - http://bookforum.ua/event/68/1947.html».

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу