Завтра у Львові відзначатиме свою першу річницю студентський театр «САД»

14:54 26 жовтня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

Святкування розпочнуться у вівторок, 27 жовтня, о 20.00 у студентському клубі Національного університету «Львівська політехніка».

«Студентський театр «САД», який є проектом «Центру Студентського Капеланства» Львівської архиєпархії УГКЦ, святкує свою першу річницю з дня заснування. Відтак, з цієї нагоди завтра, 27 жовтня 2015 року, о 20.00 відбудуться святкування», – повідомили сьогодні, 26 жовтня, на інформаційному порталі пасторального і соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також передали:

«Місце зустрічі – студентський клуб студмістечка НУ «Львівська політехніка». Одна з акторок «САДу», Андріяна Баран, розповіла: «За цей рік ми встигли трішечки стати на ноги і поставити чотири вистави. Встигли пережити перші труднощі і кризи. Встигли трохи відчути себе «мандрівним театром», поки мандрували з вертепом теренами України».

Організатори святкування зазначили також: «Під час святкової зустрічі усі присутні матимуть нагоду ближче познайомитись із театром, поринувши у короткий спогад-екскурс,  а також стати першими, хто побачить промо-ролик «САДу». Ми не організовуємо якихось грандіозних святкувань, але запрошуємо розділити з нами радість нашого святкування!».

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, на інформаційному порталі пасторального і соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу