Завтра у Львові відзначатиме свою першу річницю студентський театр «САД»

14:54 26 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: kapelanstvo.com.ua

Святкування розпочнуться у вівторок, 27 жовтня, о 20.00 у студентському клубі Національного університету «Львівська політехніка».

«Студентський театр «САД», який є проектом «Центру Студентського Капеланства» Львівської архиєпархії УГКЦ, святкує свою першу річницю з дня заснування. Відтак, з цієї нагоди завтра, 27 жовтня 2015 року, о 20.00 відбудуться святкування», – повідомили сьогодні, 26 жовтня, на інформаційному порталі пасторального і соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також передали:

«Місце зустрічі – студентський клуб студмістечка НУ «Львівська політехніка». Одна з акторок «САДу», Андріяна Баран, розповіла: «За цей рік ми встигли трішечки стати на ноги і поставити чотири вистави. Встигли пережити перші труднощі і кризи. Встигли трохи відчути себе «мандрівним театром», поки мандрували з вертепом теренами України».

Організатори святкування зазначили також: «Під час святкової зустрічі усі присутні матимуть нагоду ближче познайомитись із театром, поринувши у короткий спогад-екскурс,  а також стати першими, хто побачить промо-ролик «САДу». Ми не організовуємо якихось грандіозних святкувань, але запрошуємо розділити з нами радість нашого святкування!».

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, на інформаційному порталі пасторального і соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів