Завтра у Львові відкриють Західний науковий центр Національної академії мистецтв України

13:26 8 грудня 2015 р.

Палац Потоцьких

Палац Потоцьких
Фото: tcb.vn.ua

Церемонія урочистого відкриття ЗНЦ НАМУ відбудеться у Палаці Потоцьких.

«У середу, 9 грудня, у Палаці Потоцьких на вулиці Коперніка, 15 відбудеться у рочисте відкриття Західного наукового центру Національної академії мистецтв України у Львові, метою якого є розширення діапазону науково-творчої діяльності, ефективного вирішення актуальних проблем регіонального та всеукраїнського значення», – повідомили сьогодні, 8 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За словами організаторів, науково-творча та дослідницька діяльність Західного наукового центру стане важливою складовою діяльності НАМ України, надасть можливість брати участь в розробці та реалізації регіональних творчих, наукових, соціальних, економічних та інших проектів і програм, впроваджувати їх результати у наукову і методичну роботу НАМ України. У західноукраїнському регіоні зосереджені могутні науково-творчі та освітні установи – Львівська національна академія мистецтв, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Львівська державна музична академія імені Миколи Лисенка, Львівська академія друкарства, відділення національних творчих спілок України, мистецькі навчальні заклади, театрально-концертні установи тощо. Створений академією центр зможе координувати і підтримувати фундаментальні наукові дослідження в ділянці культури і мистецтва Західного регіону України, залучати провідних фахівців та молодих науковців. 

Центр засновано з ініціативи президента НАМ України А.Чебикіна та членів НАМУ, які працюють в регіоні – А. Бокотея, М. Скорика, В. Микити, Л. Медвідя, В. Овсійчука, І. Пилатюка, Б. Козака, Ф. Стригуна, Г. Стельмащук, М. Станкевича, О. Боднара, І. Самотоса, З. Мички, Л. Разінкової-Возницької та інших представників мистецьких навчальних закладів і творчих спілок. Згідно з Постановою Президії НАМ України №4/29-09 від 25 травня 2011 року, керівником-організатором Центру призначено академіка НАМ України А. Бокотея, який зазначає, що з прийняттям рішення про створення Західного центру на членів академії та базові науково-творчі і освітні установи нашого регіону покладається важлива місія у створенні власними зусиллями науково-творчої установи нового типу.

Діяльність Центру має базуватися на принципах самоврядування, законності і гласності, на засадах рівноправності і добровільності.  Серед першочергових кроків – розробити ефективні заходи щодо залучення до співпраці з Центром базових науково-творчих та освітніх установ Західного регіону з подальшим поширенням діяльності Центру на міста Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, де можуть створюватись осередки організації. 

В урочистому відкритті Західного науково центру візьмуть участь президент НАМ України А. Чебикін, віце-президент НАМ України М.Яковлєв, керівник Центру А. Бокотей та інші дійсні члени та члени-кореспонденти НАМ України західноукраїнського регіону. Відкриття відбудеться 9 грудня 2015 року о 14:00 в Палаці Потоцьких на вулиці Коперніка, 15». 

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу