Завтра у Львівській філармонії – перлини світової класики

20:08 18 січня 2014 р.


Фото: turka.at.ua

Зокрема їх виконає скрипаль-віртуоз, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів Олександр Божик (на світлині).

Концерт, який розпочнеться у Львівській філармонії 19 січня о 19:00, поєднає в собі музику двох епох – бароко й класицизму, а також, водночас, національних шкіл – італійської та австро-німецької. Зокрема, музику італійського барокового композитора Арканджело Кореллі, чий Різдвяний «Concerto grosso» звучатиме у філармонії, високо цінували і вивчали як Бах, так і Гендель. Твір, який прозвучить, не просто передає святкову атмосферу Різдва, але доторкається до духовної суті цього свята. 

«Барокову естафету» продовжить музика ще одного італійського майстра – Антоніо Вівальді. Прозвучить його концерт для двох скрипок з оркестром ля мінор.

«Високе бароко» буде репрезентоване й музикою Йоганна Себастьяна Баха, а саме його Бранденбурзький концерт № 5, де сольного значення набуває тріо флейти, скрипки й клавесина, партія якого тут особливо віртуозна. Напрочуд радісна і світла музика мотету «Exultate, jubilate» («Радійте, прославляйте») для сопрано з оркестром Вольфґанґа Амадея Моцарта вдало доповнить барокові твори Вівальді, Кореллі й Баха.

А його Симфонія № 25, одна з небагатьох написана у мінорній тональності, заповнить нішу чистої симфонічної музики. Ці твори прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою Назарія Яцківа, який також виконає сольну партію клавесина.

Сольну партію скрипки виконають заслужена артистка України Лілія Гратило та музикант-віртуоз, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олександр Божик. Сольну партію флейти виконає лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Михайло Сосновський. Партію сопрано виконає солістка Державної заслуженої академічної капели України «Трембіта» Аліна Заходякіна.

Вартість квитків – 40, 60, 80 грн. продаються вони в касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46) та на ticketclub.com.ua. Абонементи – дійсні.

Про це повідомляє сьогодні, 18 січня, відділ реклами та маркетингу Львівської обласної філармонії.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу