Завтра о 8.00 стартує перший етап прокладання «Львівської Дороги святого Якова – «ViaRegia»

16:14 24 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У суботу, 25 липня, на вулиці Театральній розпочнеться одноденне піше паломництво до Городка.

Завтра, 25 липня, в День святого Якова, відбудеться одноденне піше паломництво зі Львова до Городка. Це перший етап прокладання «Львівської Дороги святого Якова – «ViaRegia», яку планують організувати аж до Шегині, щоб з’єднатися із Європейським Шляхом.

Паломництво розпочнеться о 8.00 від Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральна, 11 і завершиться біля костелу Воздвиження Святого Хреста в Городку близько 16.00. Організовує захід Братство апостола Якова в Україні.

Таким чином організатори хочуть долучитися до європейських традицій і розвинути паломницьку дорогу, яка існує по всьому світу, повідомляє Духовна велич Львова. Член братства святого Якова в Україні Тарас Завадовський розповів:

«Українська культурно-релігійна традиція займає помітне місце в культурній спадщині Європи. Впродовж багатьох століть на українських теренах розвивалося християнство, продукуючи власні цінності.

Тож важливим значенням в історичному відтворенні міжнародних маршрутів є релігійний туризм. Оскільки він є одним із найперших видів туризму в світі, а першими туристами стали прочани. В силу своїх переконань, паломники прагнули відвідати святі місця, познайомитися з іншими витоками релігії, помолитися, вирішити свої проблеми тощо.

У зв’язку із зародженням і вкоріненням різних видів релігійного туризму, місця та об’єкти, пов’язані з віросповіданнями та життєдіяльністю просвітителів, стали світовими релігійними центрами, до яких прагнуть потрапити мільйони паломників з різних куточків світу», – «Собор в Сантьяго де Компостела (Іспанія) – один з трьох найбільших центрів паломництва в середні віки, тут 813 року був знайдений гріб Апостола Якова. З того часу мільйони вірних почали перетинати континент, користуючись комунікаційними і торгівельними шляхами (в тому числі і дорогою «Via Regia»), створюючи сітку доріг з найдальших закутків Європи в напрямку до північної Іспанії. 

Керуючись досвідом польських колег, ми вирішили прокласти такий маршрут зі Львова до Шегині, де наша дорога буде з’єднуватись із Підкарпатською дорогою, яка є однією з артерій дороги, що веде у Сантьяго де Компостела. Ми прокладаємо шляхи, щоб кожна людина могла, не блукаючи, дійти до св. Якова.

Перший етап Львів-Городок – це 27 кілометрів живої природи, душевного спілкування та приємних відчуттів, які надихнуть Вас на подальші пілігримки, аж до самого Сантьяго де Компостела». Другий етап паломництва «Львівської Дороги святого Якова – «ViaRegia» організатори планують провести у жовтні.

Детальна інформація та реєстрація за тел.:  097 126 24 38 – Тарас, 097 671 70 49 – Ореста, або taras_zavadovski@ukr.net.

Братство св. Якова – група людей, які хочуть долучитися до європейської практики релігійного, історико-культурного життя. Учасники братства прагнуть прокласти Шлях, яким люди зможуть подорожувати, ознайомлюватись із релігійною культурою місцевості, а також знайти себе.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу