Зароблені під час фестивалю «Музика в старому Львові» 10 тисяч грн перераховано на потреби війська

12:23 10 вересня 2014 р.


Фото: chasipodii.net

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, кошти спрямовані на придбання необхідних засобів захисту військових, що будуть безпосередньо доставлені в зону АТО.

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради,з 15 до 31 серпня у Кракові та Львові синхронно відбувались музичні події – Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» й «Музика в старому Кракові». Частину коштів від фестивалю у Львові перерахували на потреби української армії. 

Як розповів генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп, дирекція філармонії перерахувала 10 тисяч грн. в Центр забезпечення «Народна Самооборона». Кошти спрямовані на придбання необхідних засобів захисту військових, які будуть безпосередньо доставлені в зону АТО. 

Довідка: Центр забезпечення «Народна Самооборона» є громадським об'єднанням, заснованим Комітетом Майдану Львівщини та Народною Самообороною Львівщини, у співпраці з Центром Військового Капеланства.

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу