Януковичу подобався Мюллер

17:58 1 грудня 2013 р.

Адміністрація Президента робить помилки навіть у святкових указах.

Указом Президента України з нагоди "Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року" звання "Заслужений діяч науки і техніки України" надано Чорнобаю Юрію Миколайовичу, директорові державного природознавчого музею Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професорові, м.Львів.  

Проте в тексті указу, який є на офіційному сайті, прізвище Чорнобая написано як "Чернобай". Отак навіть через 22 роки незалежності українські прізвища перефазовуються на російський копил малограмотною столичною владою.

Загалом тільки двоє львів'ян згадано у цьому указі, за яким 198 осіб нагороджено орденами, медалями і званнями.

Народним артистом України став Леоніду Бронєвой, актор театру і кіно з Москви (РФ). Мабуть, Янукович захоплювався мудрим гестапівцем Мюллером у виконанні Бронєвого у серіалі "17 миттєвостей весни...", бо інших заслуг цього талановитого актора перед Україною немає. Крім того, що він народився у Києві. 

dailylviv.com

До теми

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу