Як зробити медіа незалежним від жертводавців (відеотрансляція)

14:26 10 липня 2017 р.

О 15.00 у Львівському прес-клубі розпочнеться інтерв'ю з Олегом Радиком. Він відомий як координатор Економічного бойкотного руху на Львівщині та організатор низки акцій проти російських підприємств у регіоні. З цим гаслом у 2014 році як самовисуванець балотувався до Верховної Ради України.

Народився у Львові 6 липня 1972 року. Має незакінчену вищу освіту. Працював завідувачем відділу економіки в газеті «Новий погляд», яка належала Володимиру Гірняку, нинішньому заступнику голови Львівської облради (партія «Громадянська позиція»).
У грудні 2016 року Олег Радик став одним із засновників ГО «Форпост» (інші співзасновники - Юрій Лобан, Наталія Шелестак, Ольга Артюхова), яка створила громадський портал Львова з однойменною назвою «Форпост».

Громадський портал Львова «Форпост» позиціонує себе як незалежне, інформаційно-аналітичне видання, створене з ініціативи журналістів і громадських діячів.

"Форпост" також декларує свою рівновіддаленість від політичних партій чи олігархічних груп, непідконтрольність політикам чи бізнес-структурам.

За словами Олега Радика, «Форпост» не ставить за мету отримувати прибутки, а джерелами фінансування порталу є добровільні пожертви приватних громадян та інституцій, які поділяють принципи позапартійної, неупередженої журналістики. Жертводавці не можуть претендувати на втручання у редакційну політику.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу