Виставку про китайське заборонене вчення представили у Львові

20:55 18 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: Павло Паламарчук

у вівторок, 18 липня, у львівському Палаці мистецтв відкрилася виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» («Істина Доброго Терпіння»).

Виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» («Істина Доброго Терпіння»), представлена у львівському Палаці мистецтв, має на меті ознайомити глядачів із мистецтвом вдосконалення душі та тіла Фалунь Дафа чи Фалуньгун, а також показати від яких жорстокостей потерпають послідовники цього вчення у Китаї. Експозиція налічує роботи 12 художників із Австралії, Канади, США, Китаю, Таїланду, Тайваню та Японії. Загалом 40 картин.

Виконані вони олією на полотні в стилі «ренесанс». Проте кілька творів намальовані тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Усі автори у певний період свого життя стали послідовниками вчення Фалунгунь. Деякі з них зазнали переслідувань та тортур. Тому відображені події та речі у своїх картинах вони черпали із власного досвіду.

Організатори виставки розповіли: «Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства. Також впевнені, що ці картини здатні пробудити в людях їхню добру сторону».

Виставку «Мистецтво Чжень Шань Жень» експонують із 2005 року. За цей час вона побувала у 80 країнах світу, та демонструвалася більше 1000 разів.

Фалунь Дафа чи Фалуньгун – китайська система самовдосконалення душі та тіла. Фалуньгун дослівно означає «Практика Колеса Закону». Фалунь Дафа –  «Великий Закон Колеса Закону». Запровадив цю систему майстер Лі Хунчжи у 1992 році.

Фалуньгун – це різновид практики цигун, що ґрунтується на системі Будди і даоської «внутрішньої» алхімії. Поєднує п'ять комплексів вправ, включно із медитацію та має на меті формування у практикуючих світогляду згідно з принципами Істини, Доброти та Терпіння, описаними у книзі «Чжуань Фалунь».

Ця система присвячена таким проблемам, як розвиток особистості, її доброти; підвищенню моральних стандартів для різних рівнів практикуючих. Книга «Чжуань Фалунь» перекладена більш як 40 мовами світу.

22 липня 1999 року уряд Китайської народної республіки (КНР) випустив заяву, що він забороняє Фалуньгун. У його рішенні говорилося, що, відповідно до правил реєстрації та управлінням масовими організаціями, Товариство дослідження Фалунь Дафа і організація Фалуньгун під її контролем визнані незаконними, а тому заборонені. 

Для того, щоб виправдати урядову заборону, агентство Сіньхуа заявило, що Фалуньгун був високоорганізованою політичною групою, «налаштованою проти Комуністичної партії Китаю й центрального уряду, проповідує ідеалізм, теїзм і феодальне марновірство». Репресії проти Фалуньгун почалися по всій країні, за винятком спеціальних адміністративних областей Гонконга та Макао.

Зокрема до них застосовували тортури, незаконне ув’язнення, примусову працю, психіатричні знущання тощо. З початку 2006 року були зроблені заяви про систематичне вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун. Розслідування, проведене двома канадськими парламентаріями, підтвердило ці заяви.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в київському часописі «День».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів