Виставка «Якби не війна» експонуватиметься в центрі Львова

17:40 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: photo-lviv.in.ua

Біля Ратуші відкрили в п’ятницю, 5 січня, виставку з відомого волонтерського проекту.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У рамках проекту «Якби не війна» відсьогодні на площі біля Ратуші експонуватиметься виставка «Матері». Дванадцять світлин, де зображені усміхнені матері та їх сини – воїни АТО, нагадуватимуть, що майбутнє нації в руках матерів, адже саме вони виховали тих, хто сьогодні став на захист держави». Ці дванадцять історій – приклад безумовної материнської любові й жертовності та неймовірного синівського героїзму. Мама – теж боєць. Так само, як і її син».

«Волонтерський проект «Якби не війна» є результатом командної роботи дівчат-волонтерів київського військового шпиталю: Юлії Волкової, Олени Соколовської, Олени Бєлячкової, Тетяни Грубенюк, Євгенії Барилко, Вікторії Павленко. Фотовиставка складається з восьми тематичних блоків, в кожному з яких від дванадцяти до двадцяти п’яти світлин. Окрім цього, усі світлини об’єднано у фотокнигу, кошти від реалізації якої волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій», – поінформували також у міськраді.

«Раніше біля Ратуші експонувалася виставка «Жінки на війні». Наступною із серії буде тема «Кохання», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини