Виконком Львівської міськради затвердив річний план заходів у сфері культури

17:30 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

У п’ятницю, 26 січня, під час засідання виконавчого комітету затвердили календарний план загальноміських централізованих заходів на 2018 рік та суми фінансування відповідних заходів за рахунок коштів міського бюджету Львова.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом таких культурних заходів – 83».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда зазначила «У цьому році на проведення культурних заходів спрямовано вісім мільйонів 636 тисяч 400 гривень. Ми традиційно підтримуємо такі фестивалі, як «JazzBez», «Флюгери Львова», «LvivMozArt», «Форум видавців». Крім того, підтримуємо нові фестивалі. В цьому році вперше буде проводитися Міжнародний архітектурний фестиваль. І крім того, в межах децентралізації і стратегії розвитку культури до 2025 року підтримуємо заходи, подані від громадських організацій в різних районах міста. Також в нас є стрічка «пам’ятні та ювілейні дати» і в межах цього будемо фінансувати заходи пов’язані з відзначенням 80-річчя Скорика та багато інших».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів