Волонтери презентуватимуть на фотовиставці у Львові книгу «Якби не війна»

09:30 2 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Кошти від реалізації книги «Якби не війна» спрямють на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій.

У суботу, 2 вересня, у Палаці Сапєгів на вулиці Коперника, 40а відбудеться презентація фотовиставки та книги «Якби не війна». Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, у Львівській обласній раді, де також розповіли: «Фотопроект і книга «Якби не Війна» – результат титанічної праці команди волонтерів протягом року. Фотовиставка складається з восьми ми тематичних блоків, в кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами».

«Упродовж шести місяців виставка подорожує містами України, її вже бачили у містах східного, центрального, північного і південного регіонів. Тепер волонтерський фотопроект «Якби не війна» вирушає на захід, і перше місто, що буде приймати його – Львів», – поінформували також в облраді.

Організатори фотовистави пояснили: «Навесні 2014-го в Україну прийшла війна, що змінила життя багатьох.  Війна, яка показала, наскільки багато людей надзвичайно гаряче люблять свою країну. Війна, яка позбавила сну сотні тисяч українців – воїнів, які зі зброєю в руках стали на захист кордонів Батьківщини, їхніх рідних, які щохвилини молилися, щоб вони повернулися живими, і просто небайдужих людей, які зрозуміли, що лише об’єднавши зусилля, ми зможемо протистояти російській агресії. Війна, що відкрила справжніх Героїв сучасної України, людей, яких ця війна торкнулася безпосередньо»ю

«Кошти від реалізації книги волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій. Початок презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» – о 13:00. Триватиме експозиція до 10 вересня», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу