Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

22:06 8 квітня 2021 р.

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Про це він нині написав у Фейсбуці: "Завершується п’ятирічний термін моєї діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв. Сердечно дякую кожному з Вас за особливу радість спільної праці в розбудові сучасної мистецької освіти в нашій Академії".

Як наголосив "Еспресо.Захід" винуватець емоційного збудження, яке спричинила ця новина у львівських навколомистецьких колах, за таким його рішенням не стоять жодні інші причини, як офіційне завершення його "ректорського" терміну.

"Саме сьогодні 5 років тому я став ректором, сказав Володимир Одрехівський. – Отож термін добіг кінця. Однак це аж ніяк не означає, що робота академії десь зазбоїть. Усе відлагоджено до деталей. Навіть у цих карантинних умовах. Усі працюють. І всі - як і цілий світ - нетерпляче очікують, коли страшна хвороба відступить і зможемо повернутися до звичного життя"

Художник також зізнався, що  в наступному конкурсі на посаду ректора він теж візьме участь. Щоби довершити ті справи, які – як ректор – розпочав.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

13:10 24 березня 2021 р.

Ігорю Білозору - 66: у Львові вшанували композитора, лідера ВІА "Ватра"

Сьогодні, 24 березня - день народження народного артиста України, композитора, лідера ВІА «Ватра» Ігоря Білозора. До його могили на Личаківському кладовищі у Львові представники влади, громадськості поклали квіти.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу