Воду освятять у центрі Львова всі конфесії, – ЛМР

16:15 16 січня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: zik.ua

У п'ятницю, 19 січня, о 13.30 у Львові на площі Ринок розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому візьмуть представники всіх християнських конфесій міста.

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що, зокрема, в освяченні води в центрі Львова братимуть участь духовенство Української греко-католицької церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви, Української православної церкви, Вірменської апостольської церкви, Римо-католицької церкви й протестантських церков. Для проведення чину освячення води «Львівводоканал» традиційно встановить на площі Ринок спеціально облаштований резервуар і забезпечить його водою. Об’єм цьогорічного резервуару становитиме 1500 літрів.

Заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Юрій Свізінський запевнив: «Ми ретельно стежимо за технічним станом резервуару, виконуємо дезінфекцію та промивання. Артезіанська вода, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатиметься на площу Ринок з допомогою автоцистерни Галицького ЛШЕД. Резервуар буде встановлений 18 січня увечері, а 19 зранку його наповнять водою».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини