Власник «Фіртки» – про поєднання журналістського менеджменту, громадської і партійної роботи (відеотрансляція)

11:46 22 липня 2017 р.

О 13.00 у Львіівському прес-клубі розпочнеться відеоінтерв'ю з 54-річним Олегом Головенським, головним редактоом агенції новин «Фіртка». Він намагається довести, що інтелектуал і універсал може без шкоди для професії поєднувати журналістський менеджмент, громадську і партійну роботу.

Власникам телерадіокомпанії і газети, які раніше очолював Олег Головенський, було замало для підтвердження цієї тези логічних аргументів, а євангельским християнам, що нині підтримують «Фіртку», досить лише віри. 

Олег Головенський, головний редактор агенції новин «Фіртка» («Firtka.if.ua»),  Івано-Франківськ, в якій є власником чверті активів. Член Національної спілки журналістів України. Народився 2 вересня 1963 року в Якутську (Саха-Якутія, Росія).

Закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку, радіоінженер (1985 р.), Львівський інститут менеджменту, МВА (1992) - стажувався на базі «Wayne State University», Детройт, США).

Робота:
1997 - 1998 – директор ТзОВ «Гранд-Трейдінг», мІвано-Франківськ;
1998 - 2003 – генеральний директор телерадіокомпанії «3-Студія», Івано-Франківськ;
2004 - 2009 – генеральний директор–головний редактор ТзОВ «Редакція газети «Репортер», Івано-Франківськ;
з 09.2010 і дотепер – головний редактор агенції новин «Фіртка».

Підприємницька діяльність: засновник ТзОВ «Гранд Трейдінг» (торгівля).

Громадська діяльність: член правління благодійної громадської культурологічної фундації «Цинамоновий Хрущ», заступник голови правління ГО «Асоціація міст-побратимів Івано-Франківська», директор ГО «Інститут розвитку міста «Новий Івано-Франківськ».

Партійна діяльність: голова Івано-Франківської міської організації «Українського об’єднання патріотів-УКРОП».

Нагороди: листопад 2001 – Почесна грамота Кабінету Міністрів України «За вагомий внесок у розвиток українського телебачення та високий професіоналізм».

Це - шоста бесіда з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей.

Кожне з восьми запланованих інтерв’ю триває одну годину на семи інтернет-ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv - https://www.youtube.com/user/pressclublviv ; портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/; у Twitter - https://twitter.com/daily_lviv іhttps://twitter.com/pressclublviv. Під час інтерв’ю відбуватиметься інтерактивний зв'язок (запитання-відповіді) з користувачами соціальних мереж.

Інтерв’ю (відео- і текстовий варіанти) та фоторепортажі будуть розіслані у ЗМІ.

Проект має на меті зробити ЗМІ Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей більш прозорими і посилить медіаграмотність громадян. Він відбувається за підтримки медійного проекту “У-Медіа”, який виконує міжнародна організація “Інтерньюс”.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:14 8 грудня 2021 р.

У Львові заклали капсулу на будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні

У Львівському державному музичному ліцеї ім. С. Крушельницької триває будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні. Сьогодні ж провели закладання капсули будівництва та його благословення.

Рубрика: Культура

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу